Povezane vesti

Scholz traži od Kine da se suzdrži od slanja oružja Rusiji

Scholz traži od Kine da se suzdrži od slanja oružja Rusiji

Slobodna Evropa 02.03.2023
Njemački kancelar Olaf Scholz pozvao je u četvrtak Kinu da se suzdrži od slanja oružja Rusiji i umjesto toga upotrijebi svoj utjecaj kako bi izvršila pritisak na Moskvu da povuče ruske trupe iz Ukrajine. "Moja poruka Pekingu je jasna: upotrijebite… »
Šolc u Bundestagu apelovao na Kinu da ne isporučuje oružje Rusiji

Šolc u Bundestagu apelovao na Kinu da ne isporučuje oružje Rusiji

Novi magazin 02.03.2023
Nemački kancelar Olaf Šolc apelovao je danas na Kinu da ne isporučuje oružje ruskom agresoru. "Moja poruka Pekingu je jasna: iskoristite svoj uticaj da zahtevate povlačenje ruskih trupa! I ne isporučujte oružje ruskom agresoru", koji je pre više… »
Šolc u Bundestagu apeluje na Kinu da ne isporučuje oružje ruskom agresoru

Šolc u Bundestagu apeluje na Kinu da ne isporučuje oružje ruskom agresoru

Danas 02.03.2023
Nemački kancelar Olaf Šolc apelovao je danas na Kinu da ne isporučuje oružje ruskom agresoru. „Moja poruka Pekingu je jasna: iskoristite svoj uticaj da zahtevate povlačenje ruskih trupa! I ne isporučujte oružje ruskom agresoru“, koji je pre… »
Šolc poručio Kini: Ne šaljite oružje Rusiji, utičite da se povuče iz Ukrajine

Šolc poručio Kini: Ne šaljite oružje Rusiji, utičite da se povuče iz Ukrajine

N1 Info 02.03.2023
Nemački kancelar Olaf Šolc poručio je Kini da ne šalje oružje u Rusiju, već da utiče na Moskvu da povuče vojnike iz Ukrajine. Razočaravajuće je što Kina nije osudila napad Rusije na Ukrajinu, ali je dobro što Peking ulaže napore da se smanji… »
Šolc: Peking da utiče na Moskvu da se povuče iz Ukrajine

Šolc: Peking da utiče na Moskvu da se povuče iz Ukrajine

RTV 02.03.2023
BERLIN - Nemački kancelar Olaf Šolc pozvao je danas Kinu da ne šalje oružje Rusiji za rat u Ukrajini i zatražio je od Pekinga da izvrši pritisak na Moskvu da povuče svoje snage. U obraćanju nemačkom parlamentu, Šolc je rekao da je… »
Šolc poziva Peking da utiče na Moskvu da se povuče iz Ukrajine

Šolc poziva Peking da utiče na Moskvu da se povuče iz Ukrajine

Politika 02.03.2023
BERLIN – Nemački kancelar Olaf Šolc pozvao je danas Kinu da ne šalje oružje Rusiji za rat u Ukrajini i zatražio je od Pekinga da izvrši pritisak na Moskvu da povuče svoje snage. U obraćanju nemačkom parlamentu, Šolc je rekao da je… »
Šolc: Moja poruka Kini je jasna…

Šolc: Moja poruka Kini je jasna…

Vesti online 02.03.2023
Nemački kancelar Olaf Šolc pozvao je danas Kinu da ne šalje oružje Rusiji za rat u Ukrajini i zatražio je od Pekinga da izvrši pritisak na Moskvu da povuče svoje snage. U obraćanju nemačkom parlamentu, Šolc je rekao da je razočaravajuce što se… »
Šolc: Peking da utiče na Moskvu da se povuče iz Ukrajine

Šolc: Peking da utiče na Moskvu da se povuče iz Ukrajine

Insajder 02.03.2023
Nemački kancelar Olaf Šolc pozvao je danas Kinu da ne šalje oružje Rusiji za rat u Ukrajini i zatražio je od Pekinga da izvrši pritisak na Moskvu da povuče svoje snage. U obraćanju nemačkom parlamentu, Šolc je rekao da je razočaravajuće što… »

Vesti dana »