Povezane vesti

Najgori dan u mom životu! Anđela Veštica svima otkrila šta joj se desilo, sreća je kratko trajala - Srce mi se cepa!

Najgori dan u mom životu! Anđela Veštica svima otkrila šta joj se desilo, sreća je kratko trajala - Srce mi se cepa!

Mondo 02.03.2023
Anđela Veštica se požalila da je veoma povređena i da nije dobro, a u objavi na Instagramu je otkrila šta joj se desilo. Anđela Veštica se požalila da je veoma povređena i da nije dobro, a u objavi na Instagramu je otkrila šta joj se desilo… »
Anđela Veštica raskinula veridbu Momak je ostavio i odustao od svega: "srce mi se cepa"

Anđela Veštica raskinula veridbu Momak je ostavio i odustao od svega: "srce mi se cepa"

Blic 02.03.2023
Jedna od najkontroverznijih starleti Anđela Veštica, do nedavno je uživala u ljubavi sa Nenadom Sekulićem koji se proslavio na društvenoj mreži TikTok. Oni do skoro nisu prestajali da izbacuju zajedničke snimke i fotografije, a pre par nedelja su… »
Posle veridbe usledio raskid! Anđela Veštica proživljava najgore trenutke, oglasila se tužna i ostavljena: "Srce mi se…

Posle veridbe usledio raskid! Anđela Veštica proživljava najgore trenutke, oglasila se tužna i ostavljena: "Srce mi se…

Kurir 02.03.2023
Starleta Anđela Veštica već neko vreme uživa u vezi sa tri godine mlađim dečkom, Nenadom Sekulićem. Međutim, ako je suditi po najnovijoj objavi, izgleda da je sreća bila kratkog daha. Oni do skoro nisu prestajali da izbacuju zajedničke snimke i… »

Vesti dana »