Povezane vesti

Ministarka zaštite životne sredine Irena Vujović i gradonačelnik Nikola Dašić obišli Energetiku

Ministarka zaštite životne sredine Irena Vujović i gradonačelnik Nikola Dašić obišli Energetiku

Veliki park 02.03.2023
Ministarka zaštite životne sredine Irena Vujović, gradonačelnik Nikola Dašić i visoka delegacija Evropske banke za obnovu i razvoj (EBRD) kao partneri na projektu modernizacije sistema daljinskog grejanja u Kragujevcu, obišli su Energetiku, kako bi… »
Ministarka Vujović u Kragujevcu: Modernizovana toplana doprinela i boljem grejanju i boljem kvalitetu vazduha

Ministarka Vujović u Kragujevcu: Modernizovana toplana doprinela i boljem grejanju i boljem kvalitetu vazduha

U centar 02.03.2023
Ministarka zaštite životne sredine Irena Vujović obišla je danas Gradsku toplanu u Kragujevcu sa visokim predstavnicima Evropske banke za obnovu i razvoj, uz čiju pomoć je i u kratkom roku modernizovana Gradska toplana. Drago mi je što sam danas… »
Ministarka Vujović: Kragujevčani sada imaju bolje grejanje i bolji kvalitet vazduha

Ministarka Vujović: Kragujevčani sada imaju bolje grejanje i bolji kvalitet vazduha

InfoKG 02.03.2023
Ministarka zaštite životne sredine Irena Vujović obišla je Gradsku toplanu u Kragujevcu sa visokim predstavnicima Evropske banke za obnovu i razvoj, uz čiju je pomoć u kratkom roku modernizovana Gradska toplana. „Drago mi je što sam zajedno sa… »
Ministarka Vujović: Modernizacijom Gradske toplane, poboljšan kvalitet vazduha u Kragujevcu

Ministarka Vujović: Modernizacijom Gradske toplane, poboljšan kvalitet vazduha u Kragujevcu

Infozija 02.03.2023
Ministarka zaštite životne sredine Irena Vujović obišla je Gradsku toplanu u Kragujevcu sa visokim predstavnicima Evropske banke za obnovu i razvoj, uz čiju pomoć je i u kratkom roku modernizovana Gradska toplana, saopštilo je ovo ministarstvo. –… »
Ministarka Vujović: Modernizacijom Gradske toplane, poboljšan kvalitet vazduha u Kragujevcu

Ministarka Vujović: Modernizacijom Gradske toplane, poboljšan kvalitet vazduha u Kragujevcu

Danas 01.03.2023
Modernizacijom Gradske toplane u Kragujevcu, kojom su zamenjeni kotlovi na ugalj, smanjena je koncentracija ugljen-dioksida u vazduhu za 70 odsto dok su PM suspendovane čestice potpuno eliminisane, izjavila je danas ministarka zaštite životne sredine… »

Vesti dana »