Povezane vesti

Sastav Partizana za derbi: Duljaj, možda, kao u Gentu

Sastav Partizana za derbi: Duljaj, možda, kao u Gentu

Sportski žurnal 02.03.2023
Novi šef struke u novembru 2021. u Belgiji igrao s trojicom štopera. Igor Duljaj imaće vatreno krštenje u ulozi trenera Partizana na sutrašnjem 169. večitom derbiju. Međutim, bivši defanzivi vezista crno-belih već je predvodio Parni valjak kao… »
U Zvezdi žele pobedu za rođendansko slavlje

U Zvezdi žele pobedu za rođendansko slavlje

Politika 02.03.2023
Prvaka sutra na našem najvećem stadionu očekuje duel sa Partizanom, a najtalentovaniji mladi štoper Strahinja Eraković očekuje da dobar rezultat bude uvertira za naredni dan kada se obeležava 78 godina od osnivanja kluba. Derbi je bio a i ostao… »
Ovo je sastav Partizana za derbi: Crno-beli otpisani, ali Duljaj ima šta da izgubi - bira najjači tim i traži promenu!

Ovo je sastav Partizana za derbi: Crno-beli otpisani, ali Duljaj ima šta da izgubi - bira najjači tim i traži promenu!

Mondo 02.03.2023
Novi šef struke Partizana Igor Duljaj debitovaće na klupi protiv Crvene zvezde, a iako je razlika na tabeli velikih 13 bodova ima šta da izgubi i tim iz Humske. Novi šef struke Partizana Igor Duljaj debitovaće na klupi protiv Crvene zvezde, a iako je… »
Ovo je tim crvene zvezde za derbi: Milojević ima šta da dokaže, jedina dilema je levi bek! Ali ne Azarov...

Ovo je tim crvene zvezde za derbi: Milojević ima šta da dokaže, jedina dilema je levi bek! Ali ne Azarov...

Mondo 02.03.2023
Crvena zvezda i Partizan sastaju se u petak od 19 časova na stadionu "Rajko Mitić", a ovo je najverovatniji sastav koji će na teren poslati Miloš Milojević. Crvena zvezda i Partizan sastaju se u petak od 19 časova na stadionu "Rajko Mitić", a ovo… »
Igrao je sa Duljajem protiv Reala, a sada je zamenio Igora u Partizanovoj filijali

Igrao je sa Duljajem protiv Reala, a sada je zamenio Igora u Partizanovoj filijali

Sportski žurnal 02.03.2023
Milan Stojanoski novi je trener Teleoptika. Gordan Petrić neočekivano je dao ostavku u Partizanu, pa je klub iz Humske morao brzopotezno da reaguje. Odlučio se za Igora Duljaja iz svoje filijale, Teleoptika. Zato su i Optičari, učesnici Srpske lige… »
Zvezdin sastav za derbi - Nema improvizacije!

Zvezdin sastav za derbi - Nema improvizacije!

Sportske.net 02.03.2023
Sutra nas na stadionu "Rajko Mitić" od 19 sati očekuje 169. "večiti" derbi u okviru 24. kola Super lige Srbije. Aktuelni petostruki šampion Srbije Crvena zvezda u duel sa večitim rivalom ulazi sa ogromnih 13 poena prednosti na tabeli I u mnogo boljoj… »
Kragujevac je uz Vidića: Navijači Radničkog pružili podršku legendi Crvene zvezde pred izbore za predsednika FSS! (video)

Kragujevac je uz Vidića: Navijači Radničkog pružili podršku legendi Crvene zvezde pred izbore za predsednika FSS! (video)

Hot sport 02.03.2023
Podrška za Vidića stiže iz centralne Srbije Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca su poraženi na svom terenu protiv ekipe TSC-a u okviru 24. kola Mozzart Bet Superlige Srbije, a jedan drugi detalj je privukao dosta više pažnje od same utakmice. Naime… »
I navijači kragujevačkog Radničkog uz Vidića

I navijači kragujevačkog Radničkog uz Vidića

Sport klub 02.03.2023
Podeli : Posle pristalica niškog Radničkog, koje su transparentom pružile podršku Nemanji Vidiću, slično su učinili i navijači kragujevačkog Radničkog. Radnički 1923 je poražen od TSC-a u meču 24. kola Super lige Srbije. Gosti iz Bačke… »
Duljaj: Poštujem Zvezdu, ali ne idemo sa belom zastavom na Marakanu

Duljaj: Poštujem Zvezdu, ali ne idemo sa belom zastavom na Marakanu

Politika 02.03.2023
Uvek poštujem rivala, tako je bilo i dok sam bio igrač, tako je i sada kao trener. Zvezda je lider, igra kod kuće, ali ne idemo na Marakanu sa belom zastavom, izjavio je novi trener fudbalera Partizana Igor Duljaj uoči 169. večitog derbija. Zvezda… »
TSC diše za vratom Partizanu: Sjajnom igrom u Kragujevcu do ogromna tri boda!

TSC diše za vratom Partizanu: Sjajnom igrom u Kragujevcu do ogromna tri boda!

Hot sport 02.03.2023
Izvanredna partija gostiju iz Bačke Topole Fudbaleri TSC nastavili su sjajan niz pošto su danas u okviru 24. kola Mozzart Bet Superlige Srbije savladali ekipu Radničkog u Kragujevcu sa 0:2. Pitanje pobednika je već bilo rešeno posle prvih 45 minuta… »
Duljaj: Kažu nemaš šta da izgubiš, ne bih se složio sa time (video)

Duljaj: Kažu nemaš šta da izgubiš, ne bih se složio sa time (video)

Sportski žurnal 02.03.2023
Daleko od toga da idemo sa belom zastavicom. Zvezda je lider, ali ćemo ići da pokažemo šta znamo. Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je danas da se njegova ekipa neće unapred predati u predstojećem 169. večitom derbiju protiv Crvene… »
Urošević: Ako ovaj period nije dovoljna motivacija, ne znam kakav govor može da pomogne (video)

Urošević: Ako ovaj period nije dovoljna motivacija, ne znam kakav govor može da pomogne (video)

Sportski žurnal 02.03.2023
Uoči derbija Zvezda je prva na tabeli sa 13 bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Partizan. Kapiten Partizana Slobodan Urošević rekao je da je svaka utakmica novo dokazivanje i pozvao je navijače da podrže ekipu. - Razna su mišljenja da ne… »
Milojević: Ne mislim da se išta rešava sutra (video)

Milojević: Ne mislim da se išta rešava sutra (video)

Sportski žurnal 02.03.2023
Ne mogu da prihvatim da oni imaju veću motivaciju od nas - naveo je trener Crvene zvezde. Fudbaleri Crvene zvezde će u petak od 19 časova odmeriti snage sa večitim rivalom Partizanom na stadionu “Rajko Mitić”. Očekivanja pred najveću utakmicu… »
TSC lako u Šumadiji, Partizanu se ljulja i drugo mesto!

TSC lako u Šumadiji, Partizanu se ljulja i drugo mesto!

Sportske.net 02.03.2023
Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu rezultatom 2:0 u okviru 24. kola Super lige Srbije. Sve je praktično bilo gotovo posle prvih sata igre kada su gosti i stekli kapitalnu prednost koju su prilično lako zadržali… »
Sa partizanom igrao ligu šampiona, SAD se vratio u klub: Igor Duljaj preuzeo crno-bele, a on ga nasledio na klupi!

Sa partizanom igrao ligu šampiona, SAD se vratio u klub: Igor Duljaj preuzeo crno-bele, a on ga nasledio na klupi!

Mondo 02.03.2023
Nekadašnji fudbaler Partizana ponovo će raditi na mestu koje dobro poznaje. Nekadašnji fudbaler Partizana ponovo će raditi na mestu koje dobro poznaje. Nastavljaju se promene u Partizanu - nakon odlaska Gordana Petrića sa mesta šefa stručnog… »
TSC slavio u Kragujevcu i vratio se na treće mesto

TSC slavio u Kragujevcu i vratio se na treće mesto

Sport klub 02.03.2023
Podeli : TSC je ostvario vrlo važan trijumf na gostovanju Radničkom u Kragujevcu – 2:0. Čukarički je pobedom protiv Mladosti u Lučanima prenoćio na trećem mestu, ali je ekipa iz Bačke Topole uzvratila udarac. TSC je slavio trijumf protiv… »
''Jesmo favoriti, ali se potencira previše'' Milojević jasan pred derbi

''Jesmo favoriti, ali se potencira previše'' Milojević jasan pred derbi

Večernje novosti 02.03.2023
Crvena zvezda i Partizan odigraće 169. večiti derbi u petak sa početkom od 19 časova, a Miloš Milojević, trener domaće ekipe, održao je konferenciju za medije. FOTO: FK Crvena zvezda On se najpre osvrnuo na zdravstveni bilans svoje ekipe. - Jesmo… »
Milojević: Da nastavimo sa dobrim rezultatima, ali nećemo potceniti Partizan

Milojević: Da nastavimo sa dobrim rezultatima, ali nećemo potceniti Partizan

Novi magazin 02.03.2023
Trener fudbalera Crvene zvezde Miloš Milojević rekao je danas da očekuje da ekipa nastavi sa dobrim igrama i u predstojećem "večitom" derbiju, kao i da Partizan nikada ne treba potceniti. "Očekivanja su da nastavimo dobar trend igara i rezultata… »
Milojević: Da nastavimo sa dobrim rezultatima, ali nećemo potceniti Partizan

Milojević: Da nastavimo sa dobrim rezultatima, ali nećemo potceniti Partizan

Beta 02.03.2023
Trener fudbalera Crvene zvezde Miloš Milojević rekao je danas da očekuje da ekipa nastavi sa dobrim igrama i u predstojećem "večitom" derbiju, kao i da Partizan nikada ne treba potceniti. "Očekivanja su da nastavimo dobar trend igara i rezultata… »
Duljaj: Poštujem Zvezdu, ali ne idemo sa belom zastavom na Marakanu; Milojević: Ne bežimo od uloge favorita

Duljaj: Poštujem Zvezdu, ali ne idemo sa belom zastavom na Marakanu; Milojević: Ne bežimo od uloge favorita

RTV 02.03.2023
BEOGRAD - Uvek poštujem rivala, tako je bilo i dok sam bio igrač tako je i sada kao trener. Zvezda je lider, igra kod kuće, ali ne idemo na Marakanu sa belom zastavom, izjavio je novi trener fudbalera Partizana Igor Duljaj uoči 169. večitog derbija… »
„Ne idemo sa belom zastavom“: Igor Duljaj neće da Partizan bude u podređenom položaju prema već viđenom šampionu

„Ne idemo sa belom zastavom“: Igor Duljaj neće da Partizan bude u podređenom položaju prema već viđenom šampionu

Danas 02.03.2023
Novi šef stručnog štaba crno-belih ništa ne obećava, ali puno očekuje od utakmice sa Crvenom zvezdom, kada će prvi put samostalno voditi „parni valjak“. U vreme Aleksandra Stnojevića, bivši pomoćni trener Igor Duljaj za komandno mesto… »
Milojević Pred derbi: „Izgleda da mogu da izgubim samo ja – u Srbiji ne možemo da se spremamo za Evropu!“ (video)

Milojević Pred derbi: „Izgleda da mogu da izgubim samo ja – u Srbiji ne možemo da se spremamo za Evropu!“ (video)

Hot sport 02.03.2023
Zanimljiva konferencija! Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana sutra od 19 časova odigraće 169. večiti derbi u okviru 24. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Pred ovaj duel novinarima se obratio Miloš Milojević, trener crveno-belih, koji je izneo svoja… »
U derbiju izgleda postoji samo jedan gubitnik, a to sam ja! Trener Zvezde pred derbi: Italijani kažu "u džepu imaš evro"

U derbiju izgleda postoji samo jedan gubitnik, a to sam ja! Trener Zvezde pred derbi: Italijani kažu "u džepu imaš evro"

Mondo 02.03.2023
Trener Crvene zvezde obratio se novinarima pred meč protiv Partizana. Trener Crvene zvezde obratio se novinarima pred meč protiv Partizana. Trener Crvene zvezde Miloš Milojević najavio je 169. prvenstveni okršaj protiv Partizana. Na konferenciji dan… »
Duljaj: Ne idemo sa belom zastavicom na derbi

Duljaj: Ne idemo sa belom zastavicom na derbi

Sport klub 02.03.2023
Podeli : Trener Partizana Igor Duljaj rekao je da se njegova ekipa neće unapred predati u predstojećem "večitom" derbiju protiv Crvene zvezde i da veruje u svoju ekipu da može dobro da odigra. „Svi znamo čuvenu rečenicu da će biti izuzetno… »
Duljaj: Ne idemo sa belom zastavicom na derbi

Duljaj: Ne idemo sa belom zastavicom na derbi

N1 Info 02.03.2023
Trener Partizana Igor Duljaj rekao je da se njegova ekipa neće unapred predati u predstojećem "večitom" derbiju protiv Crvene zvezde i da veruje u svoju ekipu da može dobro da odigra. „Svi znamo čuvenu rečenicu da će biti izuzetno teško, kažu… »
Milojević: Favoriti smo, ali se to previse potencira

Milojević: Favoriti smo, ali se to previse potencira

Sport klub 02.03.2023
Podeli : Večiti derbi između Crvene zvezde i Partizana u okviru 24. kola Superlige na program je u petak u 19 časova. Uoči najvećeg meča u srpskom fudbalu govorio je Miloš Milojević, trener crveno-belih, aktuelnih šampiona i lidera na tabeli… »
Milojević: Favoriti smo, ali se to previse potencira

Milojević: Favoriti smo, ali se to previse potencira

N1 Info 02.03.2023
Večiti derbi između Crvene zvezde i Partizana u okviru 24. kola Superlige na program je u petak u 19 časova. Uoči najvećeg meča u srpskom fudbalu govorio je Miloš Milojević, trener crveno-belih, aktuelnih šampiona i lidera na tabeli. “Očekujem… »
„Ostao bi gorak ukus ako Zvezda ne pobedi“: Trener crveno-belih prihvata ulogu favorita protiv Partizana

„Ostao bi gorak ukus ako Zvezda ne pobedi“: Trener crveno-belih prihvata ulogu favorita protiv Partizana

Danas 02.03.2023
Miloš Milojević želi sva tri boda 3. marta, posle čega bi branilac titule pobegao na +16 u odnosu na prvog pratioca u Superligi. Miloš Milojević i njegova ekipa u 169. večiti derbi ulaze kao predvodnici superligaša i sa prednošću koja je takva… »
Duljaj: Ne idemo sa belom zastavom na derbi

Duljaj: Ne idemo sa belom zastavom na derbi

Novi magazin 02.03.2023
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je danas da se njegova ekipa neće unapred predati u predstojećem "večitom" derbiju protiv Crvene zvezde i da veruje u svoju ekipu da može dobro da odigra. "Svi znamo čuvenu rečenicu da će biti izuzetno… »
Duljaj: Poštujem Zvezdu, ali ne idemo sa belom zastavom na Marakanu

Duljaj: Poštujem Zvezdu, ali ne idemo sa belom zastavom na Marakanu

IndeksOnline 02.03.2023
BEOGRAD – Uvek poštujem rivala, tako je bilo i dok sam bio igrač tako je i sada kao trener. Zvezda je lider, igra kod kuće, ali ne idemo na Marakanu sa belom zastavom, izjavio je novi trener fudbalera Partizana Igor Duljaj uoči 169. večitog… »
Duljaj: Ne idemo sa belom zastavicom na derbi

Duljaj: Ne idemo sa belom zastavicom na derbi

Beta 02.03.2023
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je danas da se njegova ekipa neće unapred predati u predstojećem "večitom" derbiju protiv Crvene zvezde i da veruje u svoju ekipu da može dobro da odigra. "Svi znamo čuvenu rečenicu da će biti izuzetno… »
Urošević ne odustaje pred derbi: "Sami smo se uvalili u ovo, navijači nemaju bolje od nas!"

Urošević ne odustaje pred derbi: "Sami smo se uvalili u ovo, navijači nemaju bolje od nas!"

Sportske.net 02.03.2023
Kapiten fudbalera Partizana Slobodan Urošević pozvao je navijače da im pruže podršku na predstojećem večitom derbiju protiv Crvene zvezde, te se nada da će "crno-beli" uspeti da ostvare dobar rezultat. Utakmica 24. kola Super lige Srbije na… »
Urošević kaže da se nije svađao sa navijačima: „Stavio bih tačku na ta pisanja – moja rečenica je bila upitna!“…

Urošević kaže da se nije svađao sa navijačima: „Stavio bih tačku na ta pisanja – moja rečenica je bila upitna!“…

Hot sport 02.03.2023
Želi da pojasni sve! Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana sutra od 19 časova odigraće 169. večiti derbi u okviru 24. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Osim trenera Duljaja, novinarima se obratio i Slobodan Urošević, kapiten crno-belih. Posebno se… »
Trener Partizana Duljaj jasan pred derbi: Imamo šta da izgubimo, ali možemo mnogo i da dobijemo

Trener Partizana Duljaj jasan pred derbi: Imamo šta da izgubimo, ali možemo mnogo i da dobijemo

Euronews 02.03.2023
Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde će se u petak od 19.00 (TV Arena 1 Premium) sastati na stadionu "Rajko Mitić" u okviru 24. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Očekuje nas 169. "večiti derbi", za novog šefa stručnog štaba Partizana, Igora… »
Duljaj: Ne idemo sa belom zastavicom na derbi

Duljaj: Ne idemo sa belom zastavicom na derbi

Radio sto plus 02.03.2023
Duljaj će debitovati na klupi Partizana u 169. “večitom” derbiju. On je rekao da je obavio tek dva treninga sa ekipom, ali da nije bilo potrebno mnogo upoznavanja, pošto je dugo bio u klubu i da igrači u svlačionici nisu videli nepoznato lice… »
Vatreno krštenje! Igor Duljaj debituje na klupi Partizana u večitom derbiju: Šok terapija nekada deluje, a nekada ne...

Vatreno krštenje! Igor Duljaj debituje na klupi Partizana u večitom derbiju: Šok terapija nekada deluje, a nekada ne...

Kurir 02.03.2023
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je da se njegova ekipa neće unapred predati u predstojećem "večitom" derbiju protiv Crvene zvezde i da veruje u svoju ekipu da može dobro da odigra. "Svi znamo čuvenu rečenicu da će biti izuzetno teško… »
Miloš Milojević: Derbi uvek donosi rovovsku borbu, ali i želimo da igramo fudbal

Miloš Milojević: Derbi uvek donosi rovovsku borbu, ali i želimo da igramo fudbal

Euronews 02.03.2023
Crvena zvezda i Partizan će u okviru 24. kola Mozzart Bet Superlige u petak od 19.00 (TV Arena 1 Premium) odigrati 169. "večiti derbi" na stadionu "Rajko Mitić". Crveno-beli su aktuelni lideri na tabeli sa velikih 13 bodova prednosti u odnosu na… »
Milojević: "Izgleda da u derbiju postoji samo jedan gubitnik, a to sam ja"

Milojević: "Izgleda da u derbiju postoji samo jedan gubitnik, a to sam ja"

Sportske.net 02.03.2023
Trener fudbalera Crvene zvezde Miloš Milojević kazao je da njegova ekipa nikako neće potceniti Partizan uprkos slabijoj formi svog protivnika i stanju u kojem se oni nalaze. Sutra od 19 sati na stadionu „Rajko Mitić“, Crvena zvezda će kao lider… »
Pamtim taj derbi jer je ugašen mladi život... Emotivno obraćanje Igora Duljaja: Znam zašto to pričam!

Pamtim taj derbi jer je ugašen mladi život... Emotivno obraćanje Igora Duljaja: Znam zašto to pričam!

Mondo 02.03.2023
Važan apel Igora Duljaja pred 169. epizodu "večitog" rivalstva Crvene zvezde i Partizana. Važan apel Igora Duljaja pred 169. epizodu "večitog" rivalstva Crvene zvezde i Partizana. Novi trener Partizana Igor Duljaj imaće trenerski debi u najvećoj… »
Aleksandar Katai Partizanova nesanica

Aleksandar Katai Partizanova nesanica

Danas 02.03.2023
Bodovna razlika je takva da sutrašnji, 169. večiti derbi neće ni o čemu odlučivati, ali će svakako predstvljati trenutni presek kvaliteta fudbalera Crvene zvezde i Partizana. Crveno-beli, nakon poslednjeg kiksa Partizana u meču sa kragujevačkim… »
Duljaj pred večiti derbi: "Neću kao protiv Genta, Ahmetov sada navija za Partizan!"

Duljaj pred večiti derbi: "Neću kao protiv Genta, Ahmetov sada navija za Partizan!"

Sportske.net 02.03.2023
Trener Partizana Igor Duljaj istakao je na konferenciji pred utakmicu protiv Crvene zvezde u okviru 24. kola Super lige Srbije da se nada da će njegovi igrači odigrati dobar meč, te da neće mnogo menjati jer nije imao mnogo vremena od preuzimanja… »
Duljaj pred večiti derbi: „Daleko od toga da idemo da dignemo belu zastavicu!“ (video)

Duljaj pred večiti derbi: „Daleko od toga da idemo da dignemo belu zastavicu!“ (video)

Hot sport 02.03.2023
Njegova ekipa će se boriti! Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana sutra od 19 časova odigraće 169. večiti derbi u okviru 24. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Pred ovaj meč, za novinare je govorio novi trener Partizana, Igor Duljaj. – Znate da se… »
Grobari, trenutno bolje nemate! Kapiten Partizana otvoreno o "sukobu" sa navijačem: Ako sam napravio konflikt...

Grobari, trenutno bolje nemate! Kapiten Partizana otvoreno o "sukobu" sa navijačem: Ako sam napravio konflikt...

Mondo 02.03.2023
Levi bek Partizana i kapiten trenutne generacije ekipe iz Humske objasnio šta se desilo nakon poslednjeg meča i kakva podrška treba da bude. Levi bek Partizana i kapiten trenutne generacije ekipe iz Humske objasnio šta se desilo nakon poslednjeg meča… »
Obećavam, nećemo biti podređeni! Prvo obraćanje Duljaja u Partizanu: Ne nosimo belu zastavicu na Marakanu!

Obećavam, nećemo biti podređeni! Prvo obraćanje Duljaja u Partizanu: Ne nosimo belu zastavicu na Marakanu!

Mondo 02.03.2023
Igor Duljaj je prvi put u ulozi trenera Partizana govorio pred medijima i obratio se uoči "večitog" derbija koji nas čeka u petak. Igor Duljaj je prvi put u ulozi trenera Partizana govorio pred medijima i obratio se uoči "večitog" derbija koji nas… »
Ne idemo da dignemo belu zastavu Duljaj pred derbi: Kažu da nemamo šta da izgubimo, ali...

Ne idemo da dignemo belu zastavu Duljaj pred derbi: Kažu da nemamo šta da izgubimo, ali...

Alo 02.03.2023
Novi trener Partizana Igor Duljaj govorio je pred večiti derbi, meč na kojem će debitovati na klupi tima iz Humske. Vremena za pripremu nije bilo mnogo. - Znate da se sve brzo dogodilo. Odradio sam dva treninga sa prvim timom i olakšavajuća okolnost… »
Duljaj zagonetan oko toga da li bi bio zadovoljan remijem protiv Zvezde: "Ja sigurno neću vrištati na sudije"

Duljaj zagonetan oko toga da li bi bio zadovoljan remijem protiv Zvezde: "Ja sigurno neću vrištati na sudije"

Telegraf 02.03.2023
Trener Partizana istakao je da ne oseća preveliki pritisak pred večiti derbi. U petak uveče čeka nas novi, 169. okršaj između Partizana i Crvene zvezde u okviru Superlige Srbije na stadionu "Rajko Mitić", a on će biti specifičan po mnogo čemu… »
Duljaj se ne predaje pred derbi: Nećemo izaći sa belom zastavom, verujem u momke

Duljaj se ne predaje pred derbi: Nećemo izaći sa belom zastavom, verujem u momke

Večernje novosti 02.03.2023
Trener Partizana Igor Duljaj debitovaće na klupi crno-belih u petak od 19 časova i to ni manje ni više nego na 169. večitom derbiju. FOTO: M. Vukadinović Doskorašnji strateg Teleoptika je otkrio kako su izgledali prvi dani na mestu šefa struke. - I… »
U Humskoj su prihvatili da su uvek drugi! Ljubimac crno-bele publike: Boli me to, klub troši legende!

U Humskoj su prihvatili da su uvek drugi! Ljubimac crno-bele publike: Boli me to, klub troši legende!

Mondo 02.03.2023
Partizan je bez trofeja od 2019. godine, a poslednji naslov prvaka osvojio je Marko Nikolić 2017. To se nimalo ne sviđa Srđanu Radonjiću. Partizan je bez trofeja od 2019. godine, a poslednji naslov prvaka osvojio je Marko Nikolić 2017. To se nimalo… »
Eraković: Ne gledamo Duljaja, nego sebe! Poznat 12. igrač

Eraković: Ne gledamo Duljaja, nego sebe! Poznat 12. igrač

Sportski žurnal 02.03.2023
Strahinja Eraković bez poraza u večitom derbiju. Jedan od specifikuma derbija biće da je Partizan promenio trenera pred derbi, sad je šef stručnog štaba Igor Duljaj. - To da li će se nešto promeniti kod njih nije pitanje za mene. Mi gledamo samo… »
Igor Duljaj - vatrogasac ili spasilac Partizana?

Igor Duljaj - vatrogasac ili spasilac Partizana?

Sportske.net 02.03.2023
"U bliskoj prošlosti je postojala mogućnost da preuzmem prvi tim Partizana. Tada je razum rekao ne, ali je ovaj put srce preovladalo i reklo da", iskren je bio novi trener Partizana Igor Duljaj na predstavljanju javnosti. Rečenica koja zapravo opisuje… »
„Niko me nije zvao i pritiskao, uz Džajića sam jer ima bolji tim od Vidića“: Dragomir Lazović za Danas o predsedničkim…

„Niko me nije zvao i pritiskao, uz Džajića sam jer ima bolji tim od Vidića“: Dragomir Lazović za Danas o predsedničkim…

Danas 01.03.2023
Prvi čovek Zajednice klubova Superlige Srbije detaljno objašnjava zašto je legendarni fudbaler i funkcioner Crvene zvezde bolje rešenje od čuvenog kapitena Mančester junajteda. Izborna trka Dragana Džajića i Nemanje Vidića za funkciju predsednika… »

Vesti dana »