Povezane vesti
Momirović: Tekstilna industrija može da bude jedan od motora razvoja Srbije
Top press 02.03.2023
Ministar unutrašnje i spoljne trgovine Tomislav Momirović i ambasador Turske u Srbiji Hami Aksoj, danas su svečano otvorili Sajma tekstila „Balkan Textile 2023“, koji će trajati do 4. marta. Ministar Momirović je na početku obraćanja izrazio saučešće… »
Počeo Sajam tekstila u Beogradu s 53 kompanije iz Turske, Kine, Portugalije i Srbije
Radio sto plus 02.03.2023
Pored tkanina, izlagači tokom Sajma tekstila do 4. marta u Hali 5 Beogradskog sajma predstavljaju i mašine i opremu za tekstilni sektor. Ministar unutrašnje i spoljne trgovine Srbije Tomislav Momirović je na otvaranju Sajma rekao da je Srbija prošle… »
Momirović: Tekstilna industrija može da bude jedan od motora razvoja Srbije
Euronews 02.03.2023
Ministar unutrašnje i spoljne trgovine Tomislav Momirović poručio je danas, na otvaranju Sajma tekstila "Balkan Textil 2023", da tekstilna industrija može da bude jedan od motora razvoja Srbije. "Tekstilna industrija može i mora biti motor razvoja… »
Vesti dana »

Sve slabosti Vučićeve masovne legalizacije: Ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji
Novi magazin pre 1 satjoš 20 povezanih

Prelet dronova u Danskoj, vazdušni saobraćaj bio blokiran satima: Rusija tvrdi da nije umešana
N1 Info pre 52 minutajoš 19 povezanih

Srbija saznala potencijalnog rivala u četvrtfinalu svetskog prvenstva! Evo na koga naši odbojkaši idu ako pobede Iran
Kurir pre 1 satjoš 24 povezane