Povezane vesti
Mladić poreklom iz Crne Gore ubijen u Italiji: Mučili ga, likvidirali i ostavili ispod mosta
Blic 02.03.2023
Italijanska policija uhapsila je tri osobe osumnjičene za ubistvo 22-godišnjeg Nasera Bathijarija, poreklom iz Crne Gore. Tamošnji mediji pišu da se ubistvo dogodilo između 22. i 23. februara u Manduriji, na jugu zemlje. Zbog sumnje da su izvršili… »
Vesti dana »
![Stravično upozorenje Trampa: Pakao nas čeka, ako Hamas ne oslobodi taoce](https://nstatic.net/648/38955648hqvaoi.jpg)
Stravično upozorenje Trampa: Pakao nas čeka, ako Hamas ne oslobodi taoce
Telegraf pre 2 satajoš 12 povezanih
![Da li je Savski nasip bezbedan od bušenja: Vlast tvrdila da su sve dozvole legalne, Sud ih poništio](https://nstatic.net/img/logo/s/n1-info.png)
Da li je Savski nasip bezbedan od bušenja: Vlast tvrdila da su sve dozvole legalne, Sud ih poništio
N1 Info pre 1 satjoš 1 povezana
![SAD uvele carine od 25 odsto na uvoz čelika i aluminijuma u SAD; Tramp pomilovao Roda Blagojevića](https://nstatic.net/827/38955827guwhaa.jpg)
SAD uvele carine od 25 odsto na uvoz čelika i aluminijuma u SAD; Tramp pomilovao Roda Blagojevića
RTV pre 18 minutajoš 3 povezane
![Makron poručuje Trampu: Reši rat u Ukrajini, ne uvodi carine Evropi; EU traži od Kijeva da ublaži vanredno stanje](https://nstatic.net/645/38955645zpjqtp.jpg)
Makron poručuje Trampu: Reši rat u Ukrajini, ne uvodi carine Evropi; EU traži od Kijeva da ublaži vanredno stanje
RTS pre 30 minutajoš 3 povezane