Повезане вести
Јекић: Отпуштање радника "Водовода" је демонстрација силе
Крагујевачке 03.03.2023
Далибор Јекић, Народни посланик и председник Градског одбора Странке слободе и правде у Крагујевцу огласио се саопшитењем за јавност поводом најновијих дешавања у ЈКП "Водовод и канализација". "Оштро осуђујем одлуку директора… »
Крагујевачки ССП осудио отпуштање радника
РТК 03.03.2023
Крагујевачки ССП оштро је осудио одлуку директора ЈКП“Водовод и канализација“ да, како наводе, 17 Крагујевчана и њихове породице остави без месечних прихода“. Дати отказ радницима који су три године радили најтеже послове у… »
Далибор Јекић осудио отказе штрајкачима: 17 породица је остало без примања
Инфозија 03.03.2023
Народни посланик из Крагујевца у Скупштини Србије Далибор Јекић оштро је осудио отказе запосленима у штрајку у ЈКП “Водовод и канализација” Он у саопштењу које је данас упутио медијима тврди да су “откази у Водоводу… »
Вести дана »

БЛОГ УЖИВО: У Новом Саду блокирано више раскрсница због притвора Богдану Јовичићу: Петиција за његово пуштење из притвора
Нова пре 21 минутајош 53 повезане

Руске авионе пресрео НАТО, Естонија осудила 'дрски' упад у ваздушни простор
BBC News пре 1 сатјош 46 повезаних

Откривамо када сутра у Београду почиње студентски протест и по чему ће се разликовати од претходних
Нова пре 6 сатијош 8 повезаних