Povezane vesti

Dule Savić ima ideju - Džajić predsednik, Vidić prvi potpredsednik?

Dule Savić ima ideju - Džajić predsednik, Vidić prvi potpredsednik?

Sportske.net 03.03.2023
Još desetak dana ostalo je do izbora novog predsednika Fudbalskog saveza Srbije, a kandidature su podneli Dragan Džajić i Nemanja Vidić. Mnogo je komentara bilo u proteklih par nedelja na ovu temu, ali trenutne procene su da bi Džajić na izbornoj… »
Marko Nikolić: Fudbalski tereni su nam gori nego pre 40 godina, ja sam uvek za mlađe, za Vidića sam

Marko Nikolić: Fudbalski tereni su nam gori nego pre 40 godina, ja sam uvek za mlađe, za Vidića sam

Danas 03.03.2023
Trener Marko Nikolić izjavio je tokom gostovanja u jutarnjem programu „Uranak“ televizije K1 da su rezultati naših klubova i reprezentacije bolji od stanja kakvo vlada u srpskom fudbalu. – Fudbalski tereni su nam gori nego pre 40 godina. Fudbal ne… »
Dule Savić: Najbolje bi bilo da Vidić uči od Džajića četiri godine, u teškim vremenima se i generali vraćaju iz penzije

Dule Savić: Najbolje bi bilo da Vidić uči od Džajića četiri godine, u teškim vremenima se i generali vraćaju iz penzije

Danas 03.03.2023
Bivši fudbaler Crvene zvezde Dušan Dule Savić izjavio je za jutarnji program „Uranak“ televizije K1 da je Nemanja Vidć još uvek premlad da bi rukovodio Fudbalskim savezom Srbije. – Mišljenja sam da bi za srpski fudbal bilo najbolje da Džaja… »

Vesti dana »