Povezane vesti

Prete mi smrću, sve sam prijavila policiji! Napadnuta kuma Ane Ćurčić, poručuje da zna ko je i da je neće zaplašiti!

Prete mi smrću, sve sam prijavila policiji! Napadnuta kuma Ane Ćurčić, poručuje da zna ko je i da je neće zaplašiti!

Mondo 03.03.2023
Milena Kačavenda, kuma Ane Ćurčić, oglasila se posle incidenta koji joj se desio, a tvrdi da zna od koga joj stižu pretnje. Milena Kačavenda, kuma Ane Ćurčić, oglasila se posle incidenta koji joj se desio, a tvrdi da zna od koga joj stižu… »
Svi detalji napada i pretnji smrću: Kuma Ane Ćurčić ne može da dođe sebi: "Policija je uključena"

Svi detalji napada i pretnji smrću: Kuma Ane Ćurčić ne može da dođe sebi: "Policija je uključena"

Blic 03.03.2023
Milena Kačavenda, kuma aktuelne rijaliti učesnice Ane Ćurčić, poslednja dva dana, kako tvrdi, dobija jezive pretnje smrću. Milena je otkrila da je danas slučaj prijavila policiji, a kako ona tvrdi, muškarac ju je presreo na ulici i pretio joj. -… »
Ovo su detalji napada i pretnji smrću! Kuma Ane Ćurčić zabrinuta za svoju bezbednost

Ovo su detalji napada i pretnji smrću! Kuma Ane Ćurčić zabrinuta za svoju bezbednost

Kurir 03.03.2023
Milena Kačavenda, kuma i najbolja drugarica Ane Ćurčić, učesnica rijalitija "Zadruga" koja je u žižu javnosti ušla zbog turbulentnog odnosa sa bivšim robijašem Zvezdanom Slavnićem, poslednja dva dana dobija jezive pretnje smrću. Milena je… »
Krvnički napadnuta kuma Ane Ćurčić na ulici Dobile jezive pretnje srmću, tvdi da je u pitanju navijač kluba "Principi"!

Krvnički napadnuta kuma Ane Ćurčić na ulici Dobile jezive pretnje srmću, tvdi da je u pitanju navijač kluba "Principi"!

Alo 03.03.2023
Milena je danas posetila policijsku stanicu u Zemunu kako bi ceo slučaj prijavila, a ona je otkrila šokante detalje napada pripadnika navijača kluba "Principi". Milena Kačavenda, kuma Ane Ćurčić, već dvana dana dobija pretnje smrću, a kako se… »
"Bila sam na lekovima..." Ana prolazila kroz tešku agoniju, u očaju ispričala još detalja: Zvezdanova majka sve zna

"Bila sam na lekovima..." Ana prolazila kroz tešku agoniju, u očaju ispričala još detalja: Zvezdanova majka sve zna

Kurir 03.03.2023
Ana Ćurčić gotovo svakodnevno nastavlja da iznosi detalje iz veze sa Zvezdanom Slavnićem, a na red je došao period kada je Slavnić trebalo da izađe iz zatvora. - Njegova postavka stvari je da sam ga ja zapostavila jer sam se previše posvetila… »
Kuma Ane Ćurčić završila u policiji Podnosi prijavu, prolazi kroz stravičan period: Evo o čemu se radi

Kuma Ane Ćurčić završila u policiji Podnosi prijavu, prolazi kroz stravičan period: Evo o čemu se radi

Blic 03.03.2023
Milena Kačavenda, kuma aktuelne zadrugarke Ane Ćurčić, otišla je u policijskoj stanicu u Zemunu zbog podnošenja krivične prijave zbog pretnji smrću koje dobija poslenja dva dana. Naime, nakon što je počela da iznosi informacije iz života Ane i… »

Vesti dana »