Povezane vesti

Karambol u Zadruzi! "čoveku detrdžent u oči!" Maja Marinković uletela kao furija, pa ispolivala Marka hemikalijama!

Karambol u Zadruzi! "čoveku detrdžent u oči!" Maja Marinković uletela kao furija, pa ispolivala Marka hemikalijama!

Mondo 03.03.2023
Opšti haos u Zadruzi nastao je između Maje Marinković i Marka DNK, koji je završio ispolivan hemikalijama iz kupatila. Opšti haos u Zadruzi nastao je između Maje Marinković i Marka DNK, koji je završio ispolivan hemikalijama iz kupatila. Maja… »
Maja nasrnula na marka u "zadruzi"! Zaletela se kao furija, scena šokirala sve: "Da me u usta više nisi uzeo" (video)

Maja nasrnula na marka u "zadruzi"! Zaletela se kao furija, scena šokirala sve: "Da me u usta više nisi uzeo" (video)

Blic 03.03.2023
Maja Marinković i Marko DNK žestoko su zaratili u rijalitiju "Zadruga 6", pa se dogodila šokantna situacija. Naime, Marko DNK nije mogao da veruje da Maja Marinković priča kako ne vodi računa o higijeni. - Ona da meni kaže da mi smrde noge, a ja se… »
Maja Marinković nasrnula na marka DNK! Uletela pa ga ispolivala, unosila mu se u facu i pretila (video)

Maja Marinković nasrnula na marka DNK! Uletela pa ga ispolivala, unosila mu se u facu i pretila (video)

Kurir 03.03.2023
Rijaliti učesnici Maja Marinković i Marko DNK žestoko su se posvađali zbog njenih tvrdnji da njemu smrde noge. - Marko, kako reaguješ na iskaz Maje Marinković da ti smrde noge? - upitao je Car. - Mogu samo da je nataknem na ku*aqc. Meni smrde noge… »

Vesti dana »