Povezane vesti

Zvezda već vodi, Aleks Vigo debitovao golom u derbiju!

Zvezda već vodi, Aleks Vigo debitovao golom u derbiju!

Sportske.net 03.03.2023
Crvena zvezda već od petog minuta vodi sa 1:0 u 169. večitom derbiju! Sve se dogodilo posle prododa Bukarija koji je ušao u kazneni prostor Partizana. Vujačić je nakratko uspeo da zaustavi taj nalet, ali Bukari je vratio loptu do Aleksa Viga na… »
Vigo: Izvinjavam se zbog neprimerenog radovanja, ponele su me emocije

Vigo: Izvinjavam se zbog neprimerenog radovanja, ponele su me emocije

Sportski žurnal 03.03.2023
Crvena zvezda je u 169. večitom derbiju pobedila Partizan 1:0 golom Aleksa Viga u 5. minutu. Junak 169. večitog derbija je Argentinac Aleks Vigo. Desni bek Crvene zvezde postigao je jedini gol na meču u 5. minutu. - Presrećan sam što sam uspeo da… »
Zvezda pobedila Partizan u 169. večitom derbiju

Zvezda pobedila Partizan u 169. večitom derbiju

Novi magazin 03.03.2023
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na stadionu "Rajko Mitić" ekipu Partizana sa 1:0, u utakmici 24. kola Super lige Srbije. Gol za pobedu crveno-belih postigao je Aleks Vigo u petom minutu. Zvezda na prvom mestu Super lige Srbije ima 66 bodova… »
Vigo za pobedu Zvezde protiv Partizana i “plus 16” na tabeli

Vigo za pobedu Zvezde protiv Partizana i “plus 16” na tabeli

Vesti online 03.03.2023
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su večeras Partizan 1:0 (1:0) u 169. večitom derbiju. Gol za pobedu i praktično nedostižnih “plus 16” na tabeli postigao je argentinski desni bek Aleks Vigo u petom minutu. Debitant u derbijima centrirao je, a… »
Večiti derbi: Zvezda loša, Partizan očajan

Večiti derbi: Zvezda loša, Partizan očajan

Dnevnik 03.03.2023
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su večeras Partizan 1:0 (1:0) u 169. večitom derbiju. Gol za pobedu bio je poklon odbrane Partizana, postigao ga je argentinski desni bek Aleks Vigo u petom minutu. Posle centaršuta lopta je promenila smer od… »
POLUVREME - Kako je Zvezda počela, Partizan se još i dobro drži...

POLUVREME - Kako je Zvezda počela, Partizan se još i dobro drži...

Sportske.net 03.03.2023
Završeno je prvo poluvreme 169. večitog derbija, Crvena zvezda - Partizan 1:0. Zvezda je povela već u petom minutu iz prve opasnije akcije na polovini Partizana. Agilni Osman Bukari je ušao u kazneni prostor Partizana, Vujačić je zaustavio njegov… »

Vesti dana »