Povezane vesti
Razgovor u četiri oka: Šolc i Bajden u Vašingtonu: Glavna tema situacija u Ukrajini
Blic 03.03.2023
Glavna tema današnjeg sastanka predsednika SAD Džoa Bajdena sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom u Vašingtonu je situacija u Ukrajini. Bajden i Šolc su se pre privatnog sastanka obratili medijima u Ovalnom kabinetu, prenosi Rojters. - Napravili ste… »
Vesti dana »
Ko je bio Ali Laridžani: „Siva eminencija“, „Iranski Kenedi“ i čovek zbog kojeg je Maja Gojković obukla hidžab
Nedeljnik pre 1 satjoš 45 povezanih
SNS bi mogao da izgubi Bor i Aranđelovac: Velika promena dešava se u Kuli, Knjaževcu, Smederevskoj Palanci, Sevojnu...
Nova pre 34 minuta
Računi za struju najviše oštetili građane: Prava potrošača uglavnom samo na papiru, a najčešće ih krše komunalna preduzeća
Glas Zaječara pre 6 satijoš 2 povezane
Prekid saradnje Srbije sa Evrodžastom: "Na svaki način se otežava da se dođe do visoke korupcije i organizovanih kriminalnih grupa"
N1 Info pre 6 satijoš 2 povezane
"Mogu da radim šta hoću sa Kubom! Mogu da uzmem celo ostrvo!" Tramp: Imaću čast da uradim to!
Kurir pre 3 satajoš 31 povezana

