Povezane vesti

Pešić: Vučić zarazio društvo „putinofilijom“, sad ima otpor koji je sam stvarao

Pešić: Vučić zarazio društvo „putinofilijom“, sad ima otpor koji je sam stvarao

N1 Info 04.03.2023
Sociološkinja Vesna Pešić ocenila je da je predsednik Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić 10 godina stvarao desničarske stranke i organizacije u Srbiji i da je uz pomoć tabloida "zarazio društvo više putinofilijom, nego… »
Vesna Pešić: Vučić zarazio društvo ‘putinofilijom’, sad ima otpor koji je sam stvarao deset godina

Vesna Pešić: Vučić zarazio društvo ‘putinofilijom’, sad ima otpor koji je sam stvarao deset godina

Nova 04.03.2023
Sociološkinja Vesna Pešić ocenila je da je predsednik Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić 10 godina stvarao desničarske stranke i organizacije u Srbiji i da je uz pomoć tabloida "zarazio društvo više putinofilijom, nego… »
Vesna Pešić: Francusko-nemački predlog je prelazni plan koji bi sprečio sukobe, a ne priznanje Kosova

Vesna Pešić: Francusko-nemački predlog je prelazni plan koji bi sprečio sukobe, a ne priznanje Kosova

Danas 04.03.2023
Sociološkinja, kolumnistkinja Peščanika i bivša političarka Vesna Pešić kaže da je francusko-nemački, odnosno evropski plan, prelazni sporazum, a ne krajnji međunarodni ugovor, te da bi trebalo da normalizuje odnose Beograda i Prištine i… »

Vesti dana »