Povezane vesti

Evrovizija 2023: 'Samo mi se spava' i Luk Blek predstavljaju Srbiju u Liverpulu

Evrovizija 2023: 'Samo mi se spava' i Luk Blek predstavljaju Srbiju u Liverpulu

Južne vesti 04.03.2023
BBC/Lazara Marinkovic Šesnaest pesama, mnoštvo muzičara, kompozitora i izvođača, ali samo jedna karta za Liverpul. Tamo će ove godine na muzičkom festivalu Evrovizija 2023 Srbiju predstavljati Luk Blek (Luka Jovanović) sa pesmom Samo mi se spava… »
Evrovizija 2023: Ko su finalisti takmičenja za predstavnika Srbije na evropskom festivalu

Evrovizija 2023: Ko su finalisti takmičenja za predstavnika Srbije na evropskom festivalu

Danas 04.03.2023
Šesnaest pesama, mnoštvo muzičara, kompozitora i izvođača, ali samo jedna karta za Liverpul. Trka za predstavnika Srbije na ovogodišnjoj Pesmi Evrovizije koja će u maju biti održana u ovom lučkom britanskom gradu – domu čuvenih Bitlsa… »
Evrovizija 2023: Ko su finalisti takmičenja za predstavnika Srbije na evropskom festivalu

Evrovizija 2023: Ko su finalisti takmičenja za predstavnika Srbije na evropskom festivalu

Radio 021 04.03.2023
Let 3 će biti predstavnik Hrvatske u Liverpulu, a koga će poslati Srbija posle Konstrakte? BBC Šesnaest pesama, mnoštvo muzičara, kompozitora i izvođača, ali samo jedna karta za Liverpul. Trka za predstavnika Srbije na ovogodišnjoj Pesmi… »

Vesti dana »