Povezane vesti

Tuga zbog smrti mlade doktorke Aleksandre: Sestrice moja mila, neka te anđeli čuvaju, sunce moje, prerano seko moja...

Tuga zbog smrti mlade doktorke Aleksandre: Sestrice moja mila, neka te anđeli čuvaju, sunce moje, prerano seko moja...

Kurir 04.03.2023
Doktorka Aleksandra Jović, lekar opšte medicine u Hitnoj pomoći lebanskog Doma zdravlja, iznenada je preminula u 37. godini u Nišu na Klinici za anesteziju i reanimaciju. Doktorka Jović ostaće upamćena kao posvećeni lekar, veliki humanista… »
Preminula mlada doktorka Aleksandra Jović iz Doma zdravlja u Lebanu

Preminula mlada doktorka Aleksandra Jović iz Doma zdravlja u Lebanu

Jugmedia 04.03.2023
Aleksandra Jović (1986), koja je radila u hitnoj službi Doma zdravlja u Lebanu, preminula je noćas iznenada u svojoj 37.godini života, što je izazvalo šok u ovoj zdravstvenoj ustanovi i samoj varoši Lebane. Ona se nekoliko dana žalila na tegobe… »
Iznenada preminula mlada doktorka Aleksandra Jović iz Doma zdravlja u Lebanu

Iznenada preminula mlada doktorka Aleksandra Jović iz Doma zdravlja u Lebanu

Luftika 04.03.2023
Aleksandra Jović, doktorka u hitnoj službi Doma zdravlja u Lebanu, preminula je sinoć iznenada u svojoj 37.godini života, što je izazvalo šok u ovoj zdravstvenoj ustanovi i samoj varoši Lebane. Ona se nekoliko dana žalila na tegobe, ali je pre tri… »
Mlada doktorka Aleksandra iz Lebana iznenada preminula: Kolege zbunjene i u šoku, odjednom joj pozlilo

Mlada doktorka Aleksandra iz Lebana iznenada preminula: Kolege zbunjene i u šoku, odjednom joj pozlilo

Telegraf 04.03.2023
Iza nje ostala je maloletna ćerka. Aleksandra Jović, koja je radila u hitnoj službi Doma zdravlja u Lebanu, preminula je noćas iznenada u 37. godini, što je izazvalo šok u ovoj zdravstvenoj ustanovi i samoj varoši Lebane, piše Jug media. Ona se… »
Preminula mlada doktorka i veliki humanista Aleksandra Jović iz Lebana

Preminula mlada doktorka i veliki humanista Aleksandra Jović iz Lebana

Rešetka 04.03.2023
Dr Aleksandra Jović, lekar opšte medicine u Hitnoj pomoći lebanskog Doma zdravlja, iznenada je preminula u svojoj 37. godini u Nišu, na Klinici za anesteziju i reanimaciju. Doktorka Aleksandra Jović ostaće upamćena kao posvećeni lekar, veliki… »

Vesti dana »