Povezane vesti
„Hajat ridžensi” na mestu hotela „Park”
Politika 04.03.2023
Novi Sad – Hotel „Park” u Novom Sadu postao je deo svetskog hotelskog lanca „Hajat ridžensi” i biće rekonstruisan i dograđen. Ugovor o izgradnji i razvoju tog hotela potpisan je na svečanoj ceremoniji u centralnom holu tog turističko-ugostiteljskog… »
Potpisan ugovor o hotelu Hyatt u Novom Sadu
SEEbiz 04.03.2023
NOVI SAD - Ugovor o izgradnji hotela kompanije Hyatt Regency u Novom Sadu potpisan je u petak. Ugovor su u Novom Sadu potpisali direktor kompanije "Inobačka" Vukajlo Babić i potpredsednik kompanije "Hyatt International Group" za razvoj, Takuja Aojama… »
Potpisan ugovor o hotelu Hyatt u Novom Sadu umesto starog Parka
Biznis.rs 04.03.2023
Vrednost investicije 107 miliona evra. Ugovor o izgradnji hotela kompanije Hyatt Regency potpisan je u petak u Novom Sadu. Ugovor su potpisali direktor kompanije Inobačka Vukajlo Babić i potpredsednik kompanije Hyatt International Group za razvoj Takuja… »
Vesti dana »
Tramp: Evropljani su slabi, Rusija ima snažnu poziciju u ratu protiv Ukrajine
Beta pre 1 satjoš 31 povezana
Vučić o sudbini NIS-a: Moguće tri opcije za rešenje sankcija, krajnji rok 15. januar
Serbian News Media pre 2 satajoš 26 povezanih
Naš čovek u Minhenu: Ko je Milan Nedeljković, Srbin koji dolazi na čelo BMW-a
B92 pre 2 satajoš 33 povezane
Početak primene Zakona "Svoj na svome" sa preko 45.000 prijava za upis prava svojine u Srbiji
Naslovi.ai pre 1 satjoš 46 povezanih
Pokrenuta Nacionalna platforma za praćenje cena u trgovinskim lancima u Srbiji
Naslovi.ai pre 3 satajoš 31 povezana



