Povezane vesti

Mlada doktorka Aleksandra iznenada preminula: Odjednom joj pozlilo, prebacili je u bolnicu, ali nije joj bilo spasa

Mlada doktorka Aleksandra iznenada preminula: Odjednom joj pozlilo, prebacili je u bolnicu, ali nije joj bilo spasa

Kurir 04.03.2023
Doktorka Aleksandra Jović, koja je radila u hitnoj službi Doma zdravlja u Lebanu, preminula je noćas iznenada u 37. godini života. Aleksandra se prema nezvaničnim informacijama nekoliko dana žalila na zdravstvene tegobe, a pre tri dana konačno je… »
"Prerano, seko moja": Porodica se oprašta od mlade doktorke Aleksandre iz Lebana

"Prerano, seko moja": Porodica se oprašta od mlade doktorke Aleksandre iz Lebana

Telegraf 04.03.2023
Doktorka Jović ostaće upamćena kao posvećeni lekar, veliki humanista, požrtvovana majka i nesebično dobar čovek. Doktorka Aleksandra Jović, lekar opšte medicine u Hitnoj pomoći lebanskog Doma zdravlja, iznenada je preminula u 37. godini u Nišu… »
"Prerano, Sestrice moja mila, sunce: Moje..." Tuga zbog smrti mlade doktorke Aleksandre u Lebanu, porodica neutešna

"Prerano, Sestrice moja mila, sunce: Moje..." Tuga zbog smrti mlade doktorke Aleksandre u Lebanu, porodica neutešna

Blic 04.03.2023
Doktorka Aleksandra Jović, lekar opšte medicine u Hitnoj pomoći lebanskog Doma zdravlja, iznenada je preminula u 37. godini u Nišu, na Klinici za anesteziju i reanimaciju. Doktorka Jović ostaće upamćena kao posvećeni lekar, veliki humanista… »
Doktorka Aleksandra (37) iznenada preminula: Kolege iz Doma zdravlja u Lebanu u šoku

Doktorka Aleksandra (37) iznenada preminula: Kolege iz Doma zdravlja u Lebanu u šoku

Nova 04.03.2023
Aleksandra Jović, koja je radila u hitnoj službi Doma zdravlja u Lebanu, preminula je noćas iznenada u svojoj 37.godini života, što je izazvalo šok u ovoj zdravstvenoj ustanovi i samoj varoši Lebane. Ona se nekoliko dana žalila na tegobe, ali je… »
Mlada doktorka Aleksandra (37) iznenada preminula: Naglo joj pozlilo, kolege iz Hitne pomoći u Lebanu u šoku

Mlada doktorka Aleksandra (37) iznenada preminula: Naglo joj pozlilo, kolege iz Hitne pomoći u Lebanu u šoku

Blic 04.03.2023
Aleksandra Jović, koja je radila u hitnoj službi Doma zdravlja u Lebanu, preminula je noćas iznenada u svojoj 37.godini života, što je izazvalo šok u ovoj zdravstvenoj ustanovi i samoj varoši Lebane. Ona se nekoliko dana žalila na tegobe, ali je… »
Iznenada preminula mlada doktorka Aleksandra (37): Žalila se na tegobe, pa joj naglo pozlilo, kolege u šoku

Iznenada preminula mlada doktorka Aleksandra (37): Žalila se na tegobe, pa joj naglo pozlilo, kolege u šoku

Mondo 04.03.2023
Doktorka Aleksandra Jović, koja je radila u hitnoj službi Doma zdravlja u Lebanu, iznenada je preminula. Doktorka Aleksandra Jović, koja je radila u hitnoj službi Doma zdravlja u Lebanu, iznenada je preminula. Aleksandra Jović, koja je radila u… »

Vesti dana »