Povezane vesti

Pokrenuta peticija za smenu Zagorke Dolovac, Nenada Stefanovića i Brankice Marić

Pokrenuta peticija za smenu Zagorke Dolovac, Nenada Stefanovića i Brankice Marić

N1 Info 04.03.2023
Na sajtu peticije.online je pokrenuta peticija za smenu republičke javne tužiteljke Zagorke Dolovac, višeg javnog tužioca Nenada Stefanovića i njegove zamenice Brankice Marić. „Mi dole potpisani, u ime pravde, u ime istine, u ime slobode… »
Peticija za smenu Zagorke Dolovac, Nenada Stefanovića i Brankice Marić

Peticija za smenu Zagorke Dolovac, Nenada Stefanovića i Brankice Marić

Danas 04.03.2023
Pokrenuta je peticija za hitnu smenu republičke javne tužiteljke Zagorku Dolovac, višeg javnog tužioca Nenada Stefanovića i njegove zamenice Brankice Marić, navodi se na sajtu peticije.online. Osim toga, na sajtu peticije.online, navodi se da u… »
Pokrenuta peticija za smenu Zagorke Dolovac, Nenada Stefanovića i Brankice Marić

Pokrenuta peticija za smenu Zagorke Dolovac, Nenada Stefanovića i Brankice Marić

Nova 04.03.2023
Na sajtu peticije.online je pokrenuta peticija za smenu republičke javne tužiteljke Zagorke Dolovac, višeg javnog tužioca Nenada Stefanovića i njegove zamenice Brankice Marić. „Mi dole potpisani, u ime pravde, u ime istine, u ime slobode… »
Pokrenuta peticija za smenu tužilaca Zagorke Dolovac i Nenada Stefanovića

Pokrenuta peticija za smenu tužilaca Zagorke Dolovac i Nenada Stefanovića

Radio 021 04.03.2023
Na sajtu peticije.online pokrenuta je peticija za smenu republičke javne tužiteljke Zagorke Dolovac, višeg javnog tužioca Nenada Stefanovića i njegove zamenice Brankice Marić. "Mi dole potpisani, u ime pravde, u ime istine, u ime slobode, zahtevamo… »

Vesti dana »