Povezane vesti

Radu Trajković ponovo zadržala granična policija

Radu Trajković ponovo zadržala granična policija

Beta 04.03.2023
Predsednica Evropskog pokreta Srba sa Kosova Rada Trajković izjavila je danas da je drugi put u poslednja dva dana granična policija zadržala na beogradskom aerodromu "Nikola Tesla". Trajković je na Tviteru napisala da je to "šikaniranje" za koje se… »
Rada Trajković: Opet sam zadržana od strane granične policije na aerodromu

Rada Trajković: Opet sam zadržana od strane granične policije na aerodromu

Nova 04.03.2023
Predsednica Evropskog pokreta Srba sa Kosova Rada Trajković izjavila je da ju je ponovo zadržala granična policija pri izlasku iz Srbije na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu. „Ne mogu verujem da ovo pišem ali opet sam zadržana od strane granične… »
Radu Trajković ponovo zadržala granična policija

Radu Trajković ponovo zadržala granična policija

Radio sto plus 04.03.2023
Trajković je na Tviteru napisala da je to “šikaniranje” za koje se vlast nada da će ga međunarodna zajednica prihvatiti “kao činjenicu”. “Oni izgleda računaju da će se javnost umoriti od mojih objava, a da će međunarodna zajednica… »
Radu Trajković ponovo zadržala granična policija

Radu Trajković ponovo zadržala granična policija

Radio 021 04.03.2023
Predsednica Evropskog pokreta Srba sa Kosova Rada Trajković izjavila je da je drugi put u poslednja dva dana granična policija zadržala na beogradskom aerodromu "Nikola Tesla". Trajković je na Tviteru napisala da je to "šikaniranje za koje se vlast… »
Rada Trajković kaže da je drugi put u dva dana zadržava policija na aerodromu

Rada Trajković kaže da je drugi put u dva dana zadržava policija na aerodromu

N1 Info 04.03.2023
Srpska političarka sa Kosova Rada Trajković objavila je da je ponovo zadržana na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu. „Ne mogu verujem da ovo pišem ali opet sam zadržana od strane granične policije na beogradskom aerodromu“, napisala je na tviteru… »

Vesti dana »