Povezane vesti

Luk Blek: Pripreme za Liverpul počinju odmah

Luk Blek: Pripreme za Liverpul počinju odmah

RTV 05.03.2023
BEOGRAD - Pesma "Samo mi se spava“ opisuje mantru ljudi koji zatvaraju oči pred problemima i ne pokušavaju da ih reše, objašnjava pobednik sinoćne Pesme za Evroviziju Luk Blek, dodajući da već počinje da se priprema za nastup u Liverpulu. Uprkos… »
(Video) Suze, vrištanje, potpuni haos u bekstejdžu: Ovako je slavio tim Luke Bleka nakon što je pobedio na "Beoviziji 2023"

(Video) Suze, vrištanje, potpuni haos u bekstejdžu: Ovako je slavio tim Luke Bleka nakon što je pobedio na "Beoviziji 2023"

Blic 05.03.2023
Sinoć je održano finale muzičkog takmičenja "Pesma za Evroviziju '23", a pobedu je odneo Luke Black i pesma "Samo mi se spava". Euforija u bekstejdžu je vladala do samog kraja, pa je tako bilo u u timu ovogodišnjeg pobednika. Naime, njegova podrška… »
Ko je Luke Black, ovogodišnji predstavnik Srbije na Evroviziji

Ko je Luke Black, ovogodišnji predstavnik Srbije na Evroviziji

N1 Info 05.03.2023
Mladi muzičar pod umetničkim imenom Luke Black predstavljaće Srbiju na ovogodišnjoj Pesmi Evrovizije koja se održava u Liverpulu. Iako nije osvojio najviše glasova stručnoj žirija, ali ni publike, sabiranjem jednih i drugih glasova izbio je na… »
Objavljeni glasovi žirija i publike iz oba polufinala Pesme za Evroviziju 2023

Objavljeni glasovi žirija i publike iz oba polufinala Pesme za Evroviziju 2023

N1 Info 05.03.2023
Ovogodišnji pobednik festivala Pesma za Evroviziju 2023 i predstavnik Srbije na Evroviziji u Liverpulu je Luke Black, koji je u finalu i od stručnog žirija i od publike dobio po 10 poena. Publika je imala prilike da čuje kako su članovi žirija… »
Luke Black je odneo pobedu, a sada isplivali detaljni glasovi: Evo kako su publika i žiri glasali na "Pesmi za Evroviziju…

Luke Black je odneo pobedu, a sada isplivali detaljni glasovi: Evo kako su publika i žiri glasali na "Pesmi za Evroviziju…

Blic 05.03.2023
Sinoć je održano finale "Pesme za Evroviziju 2023", na kojem je Srbija odlučila ko je predstavlja u Liverpulu - Luke Black i pesma "Samo mi se spava". Prema Pravilniku o glasanju na takmičenju „ Pesma za Evroviziju 2023", glasovi publike i žirija… »
Luke Black bio daleko od prvog mesta u polufinalu: RTS objavio detaljne rezultate glasanja na Pesmi za Evroviziju

Luke Black bio daleko od prvog mesta u polufinalu: RTS objavio detaljne rezultate glasanja na Pesmi za Evroviziju

Danas 05.03.2023
Na sajtu Radio-televizije Srbije objavljeni su detaljni rezltata glasanja stručnih žirija i publike za obe polufinalne večeri. U prvoj polufinalnoj večeri prvo mesto je osvojila Nađa sa pesmom „Moj prvi ožiljak na duši“, drugo Stefan Šaj „Od… »
Svet možda gori, ali u Liverpul sigurno ne idemo da spavamo

Svet možda gori, ali u Liverpul sigurno ne idemo da spavamo

RTS 05.03.2023
Napetost, neizvesnost, drama – tako bi se u tri reči mogla opisati završnica finalne večeri „Pesme za Evroviziju" nakon koje je, sa dve „desetke“ kao pobednik izašao Luke Black. Ovogodišnji festival bio je zanimljiv i zbog toga što je imao… »
Iznenađenja, skandal sa Džipsijevim timom i Luke Black kao pobednik: Ovo je obeležilo finalno veče „Pesme za…

Iznenađenja, skandal sa Džipsijevim timom i Luke Black kao pobednik: Ovo je obeležilo finalno veče „Pesme za…

Nova 05.03.2023
Konačno odlučeno ko ide u Liverpul. Sinoć je održano finale „Pesme za Evroviziju“, a glasovi stručnog žirija, kao i publike odlučili su da naš predstavnik na Evroviziji u Liverpulu bude Luke Black sa numerom „Samo mi se spava“. Voditeljke… »
„Samo mi se spava“: Ovo je tekst pesme kojom Luke Black predstavlja Srbiju na Pesmi Evrovizije

„Samo mi se spava“: Ovo je tekst pesme kojom Luke Black predstavlja Srbiju na Pesmi Evrovizije

Danas 05.03.2023
Mladi muzičar Luka Ivanović, koji nastupa pod umetničkim imenom Luke Black, pobednik je domaćeg festivala „Pesma za Evroviziju 23“ i predstavljaće Srbiju na takmičenju za „Pesmu Evrovizije“ sa pesmom „Samo mi se spava“. Luke Black je… »
„Samo mi se spava“: Ovo je tekst pesme kojom Luke Black predstavlja Srbiju na Pesmi Evrovizije

„Samo mi se spava“: Ovo je tekst pesme kojom Luke Black predstavlja Srbiju na Pesmi Evrovizije

Danas 05.03.2023
Mladi muzičar Luka Ivanović, koji nastupa pod umetničkim imenom Luke Black pobednik je domaćeg festivala „Pesma za Evroviziju 23“ i predstavljaće Srbiju na takmičenju za „Pesmu Evrovizije“ sa pesmom „Samo mi se spava“. Luke Black je… »
(Video) "tresu mi se ruke, moram da zovem tatu": Pobednik "Beovizije 2023" van sebe nakon finala: Jednu stvar nije očekivao

(Video) "tresu mi se ruke, moram da zovem tatu": Pobednik "Beovizije 2023" van sebe nakon finala: Jednu stvar nije očekivao

Blic 05.03.2023
Pobednik "Pesme za Evroviziju 2023" je Luke Black sa numerom "Samo mi se spava". Umetnik koji za svoju muziku koristi maksimalno kako zvučne, tako i vizuelne efekte, oduševio je i žiri i publiku, a on sam kako je istakao nije bio siguran u sebe i… »
Ovo je srpski predstavnik na evrosongu: Žiri i građani odredili putnika za Liverpul

Ovo je srpski predstavnik na evrosongu: Žiri i građani odredili putnika za Liverpul

Večernje novosti 05.03.2023
PEVAČ Luk Blek sa pesmom "Samo mi se spava" je pobednik finala takmičenja "Pesma za Evroviziju“ održanog u subotu uveče i predstavljaće Srbiju u maju na "Pesmi Evrovizije" u Liverpulu. Foto: RTS printskrin Blek je bio najbolji po zbirnim glasovima… »
Voditelji blistaju u duhu holivuda: Kosjerina stajlingom u finalnoj večeri zasenila sve prethodne (foto)

Voditelji blistaju u duhu holivuda: Kosjerina stajlingom u finalnoj večeri zasenila sve prethodne (foto)

Večernje novosti 04.03.2023
POČINjE finalno veče izbora za pesmu koja će Srbiju predstavljati na Evroviziji 2023. godine. Foto: ATA images Sve je spremno za veliko finale "Pesme za Evroviziju 2023", gde će Srbija izabrati svog predstavnika u Liverpulu. Kosjerina i Marić… »
Atmosfera na vrhuncu: Zavirite u bekstejdž velikog finala "Pesme za Evroviziju" (video)

Atmosfera na vrhuncu: Zavirite u bekstejdž velikog finala "Pesme za Evroviziju" (video)

Večernje novosti 04.03.2023
VEČERAS se održava veliko finale "Pesme za Evroviziju", a atmosfera je i te kako uzbudljiva. Foto: ATA images Večeras će se predstaviti 16 kompozicija, a pobednik će predstavljati Srbiju na ovogodišnjem takmičenju za Pesmu Evrovizije u Liverpulu… »
Ovo su članovi stručnog žirija na "beoviziji 2023": Oni će dati polovinu svojih glasova

Ovo su članovi stručnog žirija na "beoviziji 2023": Oni će dati polovinu svojih glasova

Blic 04.03.2023
Na finalnoj večeri 16 izvođača se bori da predstavlja Srbiju na prestižnoj "Evroviziji", koja se ove godine održava u Liverpulu. Svi izvođači su završili sa svojim nastupima, a voditelji su najavili da glasanje može da počne. Stručni žiri koji… »
Roze odelo, drečave helanke, bela haljina: Voditelji zablistali u finalu "Beovizije 2023", sve oči uprte u njih

Roze odelo, drečave helanke, bela haljina: Voditelji zablistali u finalu "Beovizije 2023", sve oči uprte u njih

Blic 04.03.2023
Večeras se održava finale muzičkog takmičenja "Pesma za Evroviziju 2023", koje možete gledati na RTS-u od 21h. Na finalnoj večeri 16 izvođača se bori da predstavlja Srbiju na prestižnoj "Evroviziji", koja se ove godine održava u Liverpulu… »
Oni se večeras bore za pobedu na "beoviziji 2023" Srbija bira između njih 16 - Ko će otići u Liverpul?

Oni se večeras bore za pobedu na "beoviziji 2023" Srbija bira između njih 16 - Ko će otići u Liverpul?

Večernje novosti 04.03.2023
VEČERAS se održava finale takmičenja "Pesma za Evroviziju" na kojem će 16 takmičara imati priliku da se izbori da predstavljaju Srbiju na "Evroviziji" u Liverpulu. Foto: Printscreen/RTS Iz oba polufinala je do finala došlo po osam takmičara koji su… »

Vesti dana »