Povezane vesti
Sedam imena, jedna funkcija i nikad važniji izbori: Za Milovu fotelju takmiče se političari, jedna žena i jedan influenser
Nova 05.03.2023
Prvi krug predsedničkih izbora u Crnoj Gori biće održan 19. marta. Nakon burnih sednica i prepreka pojedinim kandidaturama, konačni spisak onih koji ulaze u trku za lidera države konačno je finalizovan. Tako na crtu aktuelnom predsedniku Milu Đukanoviću… »
Bešić: Izvesno drugi krug izbora u Crnoj Gori, neizvesno ko će proći
Blic 05.03.2023
Profesor Fakulteta političkih nauka Miloš Bešić ocenio je da će na predsedničkom izborima u Crnoj Gori 19. marta biti drugog kruga i da će se u njemu naći aktuelni predsednik Milo Đukanović, ali da je neizvesno ko će od ostalih kandidata u toj trci, iz… »
Na izborima za predsednika u Crnoj Gori nadmetaće se sedam kandidata
Danas 04.03.2023
Na izborima za predsednika u Crnoj Gori nadmetaće se sedam kandidata, a Državna izborna komisija danas je utvrdila njihov raspored na glasačkom listiću. Prvi na će biti aktuelni predsednik Crne Gore i predsednik Demokratske partije socijalista (DPS) Milo… »
Vesti dana »

Srbija na Evrobasketu 2025: potvrđen spisak, pripreme i emotivni trenuci u sportu
Naslovi.ai pre 30 minutajoš 42 povezane

Vremenska prognoza za Srbiju: promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i prolaznim pljuskovima ujutru
Naslovi.ai pre 20 minutajoš 25 povezanih

Voz za Bar ide samo do prijepolja: Dalje ćete morati obezbeđenim autobusom, oglasili se iz Srbija voza: Evo o čemu se radi
Blic pre 3 satajoš 17 povezanih

Srbija silovito započela odbranu svetskog zlata, Ukrajinke nemoćne!
Sportske.net pre 1 satjoš 19 povezanih

Gužve na graničnim prelazima Srbije tokom povratnog talasa sa zadržavanjima do četiri sata
Naslovi.ai pre 10 minutajoš 18 povezanih