Povezane vesti

Luk Blek: Pripreme za Liverpul počinju odmah, već imam neke ideje

Luk Blek: Pripreme za Liverpul počinju odmah, već imam neke ideje

RTS 05.03.2023
Pesma „Samo mi se spava“ opisuje mantru ljudi koji zatvaraju oči pred problemima i ne pokušavaju da ih reše, objašnjava pobednik sinoćne Pesme za Evroviziju Luk Blek, dodajući da već počinje da se priprema za nastup u Liverpulu. Uprkos tome… »
Prvo pojavljivanje Luke Black nakon sinoćne pobede na "Pesmi za Evroviziju": Otkrio da li će u Liverpulu pevati na srpskom…

Prvo pojavljivanje Luke Black nakon sinoćne pobede na "Pesmi za Evroviziju": Otkrio da li će u Liverpulu pevati na srpskom…

Blic 05.03.2023
Luka Ivanović, koji se predstavio kao Luke Black trijumfovao je na izboru "Pesma za Evroviziju 2023", gde se predstavio numerom "Samo mi se spava". Dan posle proglašenja pobede gostovao je u jutarnjem programu "RTS" gde je otkrio kako se sada oseća. -… »
Pesme za Evroviziju: Pobednik Luka Black još uvek ne može da dođe sebi!

Pesme za Evroviziju: Pobednik Luka Black još uvek ne može da dođe sebi!

Svet plus 05.03.2023
Luka Ivanović, koji nastupa pod pseudonimom Luke Black, još uvek nije svestan šta se dogodilo, ali je presrećan jer je pobednik "Pesme za Evroviziju". U razgovoru za Internet portal RTS-a Luk Blek je najpre želeo da se zahvali RTS-u i svom timu koji… »
Luke Black: Još uvek nisam svestan šta se dogodilo

Luke Black: Još uvek nisam svestan šta se dogodilo

RTS 05.03.2023
Luka Ivanović, koji nastupa pod pseudonimom Luke Black, još uvek nije svestan šta se dogodilo, ali je presrećan. U razgovoru za Internet portal RTS-a Luk Blek je najpre želeo da se zahvali RTS-u i svom timu koji je danonoćno radio sa njim, počev od… »

Vesti dana »