Povezane vesti

"Sprečiću Treći svetski rat" Tramp obećava da će okončati sukob u Ukrajini za samo jedan dan

"Sprečiću Treći svetski rat" Tramp obećava da će okončati sukob u Ukrajini za samo jedan dan

Pravda 05.03.2023
Bivši američki lider tvrdi da je on jedini kandidat koji može da spreči Treći svetski rat. Predsednik Džozef Bajden vodi Sjedinjene Države „u zaborav“, rekao je Donald Tramp na Konzervativnoj konferenciji o političkom delovanju u Merilendu u… »
Tramp: Ja sam jedini koji može da spreči treći svetski rat

Tramp: Ja sam jedini koji može da spreči treći svetski rat

Politika 05.03.2023
VAŠINGTON – Bivši američki predsednik Donald Tramp je izjavio da je on jedini predsednički kandidat za izbore 2024. godine koji može da obeća da će sprečiti treći svetski rat, sposoban da spase Sjedinjene Američke Države od demokrata „koji… »
Trampove crne slutnje - "imaćemo Treći svetski rat": Zemlju vode fanatici, monstrumi i glupaci

Trampove crne slutnje - "imaćemo Treći svetski rat": Zemlju vode fanatici, monstrumi i glupaci

Mondo 05.03.2023
Donald Tramp izjavio je da jedino on može da obeća da će da spreči Treći svetski rat. Donald Tramp izjavio je da jedino on može da obeća da će da spreči Treći svetski rat. Donald Tramp, bivši američki predsednik, izjavio je da je on jedini… »
Tramp: Ja sam jedini kandidat koji može da obeća da će sprečiti treći svetski rat

Tramp: Ja sam jedini kandidat koji može da obeća da će sprečiti treći svetski rat

Radio 021 05.03.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp je izjavio da je on jedini predsednički kandidat za izbore 2024. koji može da obeća da će sprečiti treći svetski rat. Kako je naveo, on je sposoban da spase Sjedinjene Američke Države (SAD) od demokrata… »
Tramp: Ja sam jedini kandidat koji može da obeća da će sprečiti svetski rat

Tramp: Ja sam jedini kandidat koji može da obeća da će sprečiti svetski rat

N1 Info 05.03.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp je izjavio da je on jedini predsednički kandidat za izbore 2024. koji može da obeća da će sprečiti treći svetski rat, sposoban da spase SAD od demokrata "koji su za rat" i od "fanatika i glupaka"… »
Tramp: Ja sam jedini kandidat koji može da obeća da će sprečiti treći svetski rat

Tramp: Ja sam jedini kandidat koji može da obeća da će sprečiti treći svetski rat

Danas 05.03.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp je izjavio da je on jedini predsednički kandidat za izbore 2024. koji može da obeća da će sprečiti treći svetski rat, sposoban da spase Sjedinjene Američke Države (SAD) od demokrata „koji su za rat“ i… »
"Ja sam jedini koji može da obeća da će sprečiti 3. Svetski rat": Tramp zagrmeo na godišnjem skupu konzervativaca u…

"Ja sam jedini koji može da obeća da će sprečiti 3. Svetski rat": Tramp zagrmeo na godišnjem skupu konzervativaca u…

Kurir 05.03.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp je izjavio da je on jedini predsednički kandidat za izbore 2024. koji može da obeća da će sprečiti treći svetski rat, sposoban da spase Sjedinjene Američke Države (SAD) od demokrata "koji su za rat" i od… »

Vesti dana »