Povezane vesti

"Ne gledam to, meni je treš i užas": Ovako je Luke Black pričao o izboru za "Pesmu Evrovizije"

"Ne gledam to, meni je treš i užas": Ovako je Luke Black pričao o izboru za "Pesmu Evrovizije"

Blic 05.03.2023
Luka Ivanović, poznat pod umetničkim imenom Luke Black predstaviće se Srbiju u Liverpulu na "Evroviziji". On je u finalu na izborima "Pesma za Evroviziju" odneo pobedu numerom "Samo mi se spava", a od početka muzičkog takmičenja važio je za… »
Pripreme za Liverpul počele, Luk Blek: Više se saosećam sa pesmom kad je na srpskom

Pripreme za Liverpul počele, Luk Blek: Više se saosećam sa pesmom kad je na srpskom

Danas 05.03.2023
Pesma „Samo mi se spava“ opisuje mantru ljudi koji zatvaraju oči pred problemima i ne pokušavaju da ih reše, objašnjava pobednik sinoćne Pesme za Evroviziju Luk Blek, gostujući na RTS-u. On je dodao da već počinje da se priprema za nastup u… »
Prvo pojavljivanje Luka Bleka nakon pobede na „Pesmi za Evroviziju“: Evo šta je imao da kaže nakon velikog finala

Prvo pojavljivanje Luka Bleka nakon pobede na „Pesmi za Evroviziju“: Evo šta je imao da kaže nakon velikog finala

Nova 05.03.2023
Luka Ivanović, poznat pod umetničkim imenom Luke Black, trijumfovao je na Pesmi za Evroviziju i predstavljaće našu zemlju u Liverpulu na Pesmi Evrovizije. Dan posle proglašenja pobede gostovao je u jutarnjem programu RTS u kojem je pričao o tome… »
Luke Black otkrio značenje pesme koja će predstavljati Srbiju na Evroviziji

Luke Black otkrio značenje pesme koja će predstavljati Srbiju na Evroviziji

Euronews 05.03.2023
Pesma "Samo mi se spava“ opisuje mantru ljudi koji zatvaraju oči pred problemima i ne pokušavaju da ih reše, objašnjava pobednik sinoćne Pesme za Evroviziju Luke Black, dodajući da već počinje da se priprema za nastup u Liverpulu. Uprkos je… »

Vesti dana »