Povezane vesti
Katarski emir: Pomoć Siriji posle zemljotresa ne zloupotrebljavati zbog politike
Politika 05.03.2023
DOHA – Katarski emir šeik Tamim bin Hamad al-Tani izjavio je danas da je začuđen zbog kašnjenja u isporuci pomoći stanovnicima Sirije pogođenim zemljotresom, ukazujući da je pogrešno zloupotrebljavati humanitarnu pomoć u političke svrhe. Al-Tani je… »
Katarski emir: Pomoć Siriji posle zemljotresa ne zloupotrebljavati zbog politike
Euronews 05.03.2023
Katarski emir šeik Tamim bin Hamad al-Tani izjavio je danas da je začuđen zbog kašnjenja u isporuci pomoći stanovnicima Sirije pogođenim zemljotresom, ukazujući da je pogrešno zloupotrebljavati humanitarnu pomoć u političke svrhe. Al-Tani je, govoreći… »
Emir Katara: Neprihvatljivo iskorištavanje ljudske tragedije u političke svrhe
Al Jazeera 05.03.2023
Šeik Tamim bin Hamad al-Thani je na konferenciji Ujedinjenih naroda u Dohi kritizirao kašnjenje pomoći žrtvama zemljotresa u Siriji. Katarski emir tvrdi da je bio zbunjen kašnjenjem u isporuci pomoći žrtvama prošlomjesečnog zemljotresa u Siriji, dodajući… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: Pretežno sunčano na severu, večeras pljuskovi i grmljavina, do kraja avgusta toplinski talas
Naslovi.ai pre 1 satjoš 27 povezanih