Povezane vesti

"Luke Black je konstraktin nećak, zato je pobedio!" Pevačica raspalila po pobedniku na pze - Zaspala sam slušajući ga!

"Luke Black je konstraktin nećak, zato je pobedio!" Pevačica raspalila po pobedniku na pze - Zaspala sam slušajući ga!

Mondo 05.03.2023
Maja Nikolić istakla da joj se nastup, ali ni pesma srpskog predstavnika za Evroviziju nimalo nisu dopali. Maja Nikolić istakla da joj se nastup, ali ni pesma srpskog predstavnika za Evroviziju nimalo nisu dopali. Luka Ivanović, poznatiji kao Luke… »
Evo šta predstavlja jastog! Simbolika nastupa srpskog predstavnika - o ovom detalju bruje mreže, Luka objasnio sve!

Evo šta predstavlja jastog! Simbolika nastupa srpskog predstavnika - o ovom detalju bruje mreže, Luka objasnio sve!

Mondo 05.03.2023
Predstavnik Srbije na predstojećoj Evroviziji otkrio je zbog čega sa sobom nosi jastoga i koja je njegova simbolika. Predstavnik Srbije na predstojećoj Evroviziji otkrio je zbog čega sa sobom nosi jastoga i koja je njegova simbolika. Srbija je… »
Ljudi šetaju pse, On jastoga: Ekscentrični izbor našeg predstavnika za Evroviziju sve šokirao, on otkrio simboliku i zašto…

Ljudi šetaju pse, On jastoga: Ekscentrični izbor našeg predstavnika za Evroviziju sve šokirao, on otkrio simboliku i zašto…

Kurir 05.03.2023
Luka Ivanović, scenskog imena Luke Black (Luk Blek) ide u Liverpul gde će nastupiti kao srpski predstavnik sa pesmom "Samo mi se spava". Ono što je zanimljivo da su Luku i publika i žiri dali manje bodove, odnosno bio je drugi, ali je posle sabiranja… »
Luk Blek pravi skandal majstor! Pljuvao po Evroviziji pre nekoliko godina, pričao da je treš, sad se pokajao i evo šta je…

Luk Blek pravi skandal majstor! Pljuvao po Evroviziji pre nekoliko godina, pričao da je treš, sad se pokajao i evo šta je…

Kurir 05.03.2023
Luka Ivanović, scenskog imena Luke Black (Luk Blek) ide u Liverpul gde će nastupiti kao srpski predstavnik sa pesmom "Samo mi se spava". On je po glasovima publike i žirija bio drugi, ali sabiranjem tih glasova on je dospeo na prvo mesto i odneo… »
Evo na kom mestu se Srbija nalazi posle pobede Luka bleka na pze: Za manje od 12 sati momak iz Čačka prešišao i njih (foto)

Evo na kom mestu se Srbija nalazi posle pobede Luka bleka na pze: Za manje od 12 sati momak iz Čačka prešišao i njih (foto)

Kurir 05.03.2023
Luka Ivanović, scenskog imena Luke Black (Luk Blek) ide u Liverpul gde će nastupiti kao srpski predstavnik sa pesmom "Samo mi se spava". Ono što je zanimljivo da su Luki i publika i žiri dali manje bodove, odnosno bio je drugi, ali je posle sabiranja… »

Vesti dana »