Povezane vesti

Kaća Grujić otkrila detalje teškog perioda kroz koji je prošla

Kaća Grujić otkrila detalje teškog perioda kroz koji je prošla

Vesti online 05.03.2023
Pevačica Katarina Grujić danas je afirmisana estradna umetnica, a kako je priznala nije joj od samog početka bilo lako. – Jedini me je tata podržao da probam da pevam. Kada sam ušla u sve to nisam znala koliko će biti teško. Kroz svih deset… »
„Radila sam za 150 evra“: Kaća Grujić otkrila nepoznate detalje o sebi, kao i to zbog čega ju je narod osuđivao

„Radila sam za 150 evra“: Kaća Grujić otkrila nepoznate detalje o sebi, kao i to zbog čega ju je narod osuđivao

Nova 05.03.2023
Pevačica Katarina Grujić danas je afirmisana estradna umetnica, a kako je priznala, nije joj od samog početka bilo lako. „Jedini me je tata podržao da probam da pevam. Kada sam ušla u sve to nisam znala koliko će biti teško. Kroz svih deset… »
"Radila sam za 150 evra": Kaća Grujić otkrila detalje teškog perioda kroz koji je prošla: "Bile su to mnogo manje cifre…

"Radila sam za 150 evra": Kaća Grujić otkrila detalje teškog perioda kroz koji je prošla: "Bile su to mnogo manje cifre…

Blic 05.03.2023
Pevačica Katarina Grujić danas je afirmisana estradna umetnica, a kako je priznala nije joj od samog početka bilo lako. - Jedini me je tata podržao da probam da pevam. Kada sam ušla u sve to nisam znala koliko će biti teško. Kroz svih deset godina… »
"Radila sam ZA 150 evra! Katarina Grujić večeras u Sceniranju otkriva šok detalje iz svog života! (video)

"Radila sam ZA 150 evra! Katarina Grujić večeras u Sceniranju otkriva šok detalje iz svog života! (video)

Kurir 05.03.2023
Katarina Grujić je jedno od najprepoznatljivijih imena na estradi. Pevačica ima mnogobrojne hitove, nastupa po najprestižnijim srpskim klubovima, restoranima, proslavama... Doduše, mali broj ljudi zna kako su izgledali njeni počeci, kao i to da ju je… »

Vesti dana »