Povezane vesti

F1: Maks Ferstapen pobedio na prvoj trci sezone za VN Bahreina

F1: Maks Ferstapen pobedio na prvoj trci sezone za VN Bahreina

Politika 05.03.2023
MANAMA – Vozač Red Bula Holanđanin Maks Ferstapen pobedio je danas na prvoj trci sezone u novom šampionatu Formule 1 na trci za Veliku nagradu Bahreina. Aktuelni svetski šampion u F1 stigao je u Bahreinu do 36. pobede u karijeri. On je iskoristio… »
Ferstapen: Srećan sam što sam konačno pobedio u Bahreinu

Ferstapen: Srećan sam što sam konačno pobedio u Bahreinu

Sportski žurnal 05.03.2023
Ferstapen je danas pobedio u prvoj trci nove sezone za Veliku nagradu Bahreina. Holanđanin je po prvi put u karijeri trijumfovao na stazi u Bahreinu. Vozač Red Bula Holanđanin Maks Ferstapen izjavio je večeras da njegov tim ima bolid kojim može da se… »
F1: Maks Ferstapen pobedio na prvoj trci sezone

F1: Maks Ferstapen pobedio na prvoj trci sezone

Sportski žurnal 05.03.2023
Aktuelni svetski šampion u Formule 1 stigao je u Bahreinu do 36. pobede u karijeri. Vozač Red Bula Holanđanin Maks Ferstapen pobedio je danas na prvoj trci sezone u novom šampionatu Formule 1 na trci za Veliku nagradu Bahreina. Aktuelni svetski… »
Ferstapen: Napokon!

Ferstapen: Napokon!

Sport klub 05.03.2023
Podeli : Vozač Red Bula Maks Ferstapen šampion je šampionata Formule 1 u prethodne dve sezone, ali dosad u karijeri nije imao trijumf na trci za Veliku nagradu Bahreina. Međutim, to se promenilo u nedelju, kada je trfijumovao na stazi Sakir, a posle… »
Počeo novi šampionat Formule 1! Aktuelni svetski šampion pokorio Bahrein: "Putujući cirkus" na točkovima ostaje na Bliskom…

Počeo novi šampionat Formule 1! Aktuelni svetski šampion pokorio Bahrein: "Putujući cirkus" na točkovima ostaje na Bliskom…

Večernje novosti 05.03.2023
VOZAČ Red Bula Holanđanin Maks Ferstapen pobedio je danas na prvoj trci sezone u novom šampionatu Formule 1 na trci za Veliku nagradu Bahreina. FOTO: Tanjug/AP Aktuelni svetski šampion u F1 stigao je u Bahreinu do 36. pobede u karijeri. Drugo mesto… »
Verstapen pobedom u Bahreinu počeo odbranu titule u F1

Verstapen pobedom u Bahreinu počeo odbranu titule u F1

Beta 05.03.2023
Vozač Red Bula Maks Verstapen pobednik je današnje trke za Veliku nagradu Bahreina, kojom je počela nova 74. sezona u šampionatu Formule 1. Dvostruki uzastopni svetski prvak u Bahreinu je zabeležio 36. pobedu u karijeri, a drugo mesto zauzeo je… »
F1: Maks Ferstapen pobedio na prvoj trci sezone za VN Bahreina

F1: Maks Ferstapen pobedio na prvoj trci sezone za VN Bahreina

Dnevnik 05.03.2023
MANAMA: Vozač Red Bula Holanđanin Maks Ferstapen pobedio je danas na prvoj trci sezone u novom šampionatu Formule 1 na trci za Veliku nagradu Bahreina. Aktuelni svetski šampion u F1 stigao je u Bahreinu do 36. pobede u karijeri. On je iskoristio pol… »
Ferstapen: Srećan sam što sam konačno pobedio u Bahreinu

Ferstapen: Srećan sam što sam konačno pobedio u Bahreinu

Dnevnik 05.03.2023
MANAMA: Vozač Red Bula Holanđanin Maks Ferstapen izjavio je večeras da njegov tim ima bolid kojim može da se bori za najbolje rezultate u ovoj sezoni šampionata Formule jedan, prenose britanski mediji. Ferstapen je danas pobedio u prvoj trci nove… »
Ferstapen nastavio tamo gde je stao u 2022, podijum za Alonsa

Ferstapen nastavio tamo gde je stao u 2022, podijum za Alonsa

N1 Info 05.03.2023
Vozač Red Bula Maks Ferstapen trijumfovao je na Velikoj nagradi Bahreina, kojom je startovao ovogodišnji šampionat Formule 1. Aktuelni šampion je konačno došao do prve pobede na stazi „Sakir“, i to pošto je u prethodnih osam trka na njoj imao… »
Maks je svoja liga! Ferstapenu pobeda na otvaranju, "matorci" su još klasa!

Maks je svoja liga! Ferstapenu pobeda na otvaranju, "matorci" su još klasa!

Sportske.net 05.03.2023
Vozač Red Bula Maks Verstapen pobednik je današnje trke za Veliku nagradu Bahreina, kojom je počela nova 74. sezona u šampionatu Formule 1. Dvostruki uzastopni svetski prvak u Bahreinu je zabeležio 36. pobedu u karijeri, a drugo mesto zauzeo je… »
Kraj prokletstva: Bahrein konačno Maksov, Alonsu podijum!

Kraj prokletstva: Bahrein konačno Maksov, Alonsu podijum!

Sport klub 05.03.2023
Podeli : Vozač Red Bula Maks Ferstapen trijumfovao je na Velikoj nagradi Bahreina, kojom je startovao ovogodišnji šampionat Formule 1. Aktuelni šampion je konačno došao do prve pobede na stazi „Sakir“, i to pošto je u prethodnih osam trka na… »
Ferstapenu pol pozicija na trci za Veliku nagradu Bahreina, Mercedes razočarao

Ferstapenu pol pozicija na trci za Veliku nagradu Bahreina, Mercedes razočarao

Danas 05.03.2023
Aktuelni šampion Formule 1 Maks Ferstapen startovaće sa pol pozicije na Velikoj nagradi Bahreina, prvoj trci u novoj sezoni. Vozač Red Bula je na stazi „Sakir“ odvezao krug za 1:29.708 minuta i tako 21. put u karijeri bio najbolji u… »

Vesti dana »