Povezane vesti

Poslao ga u bolnicu, a onda... Evo šta je uradio Zvezdin špic Pešić nakon što je na derbiju povredio Partizanovog Belića

Poslao ga u bolnicu, a onda... Evo šta je uradio Zvezdin špic Pešić nakon što je na derbiju povredio Partizanovog Belića

Večernje novosti 05.03.2023
FUDBALERI Partizana izgubili su u 169. večitom derbiju od Crvene zvezde sa 1:0, a i danima nakon strastvenog okršaja srpskih velikana glavna fudbalska tema u našoj zemlji su dešavanja sa tog meča. FOTO: M. Vukadinović Golgeter Crvene zvezde… »
Partizan više nije sam na drugom mestu: Crno-beli i crno-beli na istoj poziciji

Partizan više nije sam na drugom mestu: Crno-beli i crno-beli na istoj poziciji

Večernje novosti 05.03.2023
Crvena zvezda i Partizan sastali su se u 169. prvenstvenom okršaju, a ne samo da se taj "večiti derbi" nije završio kako su se crno-beli nadali, već od danas nisu usamljeni na drugoj poziciji na tabeli. FOTO: M. Vukadinović Naime, nakon što je… »
Pešić se izvinio Beliću: ''Povukla me je lopta...''

Pešić se izvinio Beliću: ''Povukla me je lopta...''

Sportske.net 05.03.2023
Tokom sinoćnjeg gostovanja na TV Arena sport napadač Crvene zvezde Aleksandar Pešić je izrazio zadovoljstvo svojom partijom iako nije uspeo da savlada golmana crno-belih Aleksandra Popovića. Štoper Partizana Svetozar Marković je uspeo da ga dobro… »
Pešić se ljuti na novinare, a zaboravio na Terzićeve izjave

Pešić se ljuti na novinare, a zaboravio na Terzićeve izjave

Sportske.net 05.03.2023
Napadač Crvene zvezde nije se upisao u strelce u 169. večitom derbiju, ali je posle Zvezdine pobede od 1:0 nad Partizanom bio gost na TV Arena sport i tom prilikom okrivio novinare što derbi nije bio kvalitetniji. ''Ja nemam problem da iznesem svoje… »

Vesti dana »