Povezane vesti

Snežana Dakić o varanju supruga i ivici smrti! Progovorila o najtežim momentima, pa otkrila zbog čega je imala osećaj…

Snežana Dakić o varanju supruga i ivici smrti! Progovorila o najtežim momentima, pa otkrila zbog čega je imala osećaj…

Kurir 05.03.2023
Voditeljka Snežana Dakić u jednom periodu bila je u žiži javnosti kada je isplivao da je partner vara u periodu dok je ona imala velike zdravstvene probleme. Kako je otkrila, nikada nije imala osećaj da je partner vara, ali i da se otkriće o tome… »
"Bila sam toliko bolesna, zamalo da umrem, a on me je varao": Voditeljka javno progovorila o prevari svog supruga: "Bilo me je…

"Bila sam toliko bolesna, zamalo da umrem, a on me je varao": Voditeljka javno progovorila o prevari svog supruga: "Bilo me je…

Blic 05.03.2023
Voditeljka Snežana Dakić u jednom periodu bila je u žiži javnosti kada je isplivao da je partner vara u periodu dok je ona imala velike zdravstvene probleme. Kako je otkrila, nikada nije imala osećaj da je partner vara, ali i da se otkriće o tome… »
Prevara u braku ili vezi – kako povratiti samopouzdanje i oporaviti se

Prevara u braku ili vezi – kako povratiti samopouzdanje i oporaviti se

RTS 05.03.2023
Biti povređen, razočaran, ispitivati sopstvene vrednosti, biti prevaren. Kako je preživeti prevaru u braku ili vezi? Da li sve to utiče na psihičko zdravlje i kako povratiti samopouzdanje? Za „RTS ordinaciju“ su govorile klinički psiholog i… »
Snežana Dakić u toku razvoda prošla kroz pakao: „Imala sam iskustvo blizu smrti, ugradili su mi stent na ulasku u mozak“

Snežana Dakić u toku razvoda prošla kroz pakao: „Imala sam iskustvo blizu smrti, ugradili su mi stent na ulasku u mozak“

Nova 05.03.2023
Voditeljka ispričala detalje iz prošlosti. Pre skoro jednu deceniju, Snežana Dakić se razvela od biznismena Vladimira Mikića, koji ju je prevario sa drugom ženom. Snežana je sada ispričala detalje o njenom zdravstvenom stanju sa kojim se tada… »

Vesti dana »