Povezane vesti

Milica rasplakala voditeljke u emisiji uživo! Suze prekinule program - progovorila o Strugaru, spomenula i majku!

Milica rasplakala voditeljke u emisiji uživo! Suze prekinule program - progovorila o Strugaru, spomenula i majku!

Mondo 05.03.2023
Milica Todorović pričala o tome koliko teško podnosi rastanke, pa rasplakala i voditeljke u emisiji. Milica Todorović pričala o tome koliko teško podnosi rastanke, pa rasplakala i voditeljke u emisiji. Milica Todorović nedavno je nasmejala sve u… »
Milica Todorović progovorila o petru strugaru: Evo zbog čega su se oko nje ljudi rasplakali: "Život je kratak"

Milica Todorović progovorila o petru strugaru: Evo zbog čega su se oko nje ljudi rasplakali: "Život je kratak"

Blic 05.03.2023
Milica Todorović svojim rečila rasplakala je majku i voditeljku, kada je progovorila o porodici. Pevačica se prvo prisetila svojih početaka u karijeri. - Ja sam pobedila sa 14 i po godina, nepunih 15. Kad sam ušla u ovu zgradu na snimanja Zvetda… »
Suze prekinule emisiju! Milica Todorović progovorila o Petru Strugaru, a emotivnom izjavom rasplakala majku i voditeljku!

Suze prekinule emisiju! Milica Todorović progovorila o Petru Strugaru, a emotivnom izjavom rasplakala majku i voditeljku!

Kurir 05.03.2023
Milica Todorović bila je gost emisije ''Premijera - Vikend specijal'' gde je emotivnom izjavom na temu porodice i porodičnih odnosa uspela da rasplače svoju majku, koja je bila iza kamera, ali i voditeljku. Na samom početku, Milica se osvrnula na… »

Vesti dana »