Povezane vesti

Salah: Ispunila mi se želja, ušao sam u istoriju Liverpula

Salah: Ispunila mi se želja, ušao sam u istoriju Liverpula

Politika 06.03.2023
LIVERPUL – Fudbaler Liverpula, egipatski reprezentativac Mohamed Salah, izjavio je da mu se ispunila želja da postane najbolji strelac u istoriji tog engleskog kluba u Premijer ligi, prenose britanski mediji. Liverpul je sinoć pobedio Mančester… »
Salah: Ispunila mi se želja, ušao sam u istoriju Liverpula

Salah: Ispunila mi se želja, ušao sam u istoriju Liverpula

Sportski žurnal 06.03.2023
Egipćanin je najbolji strelac Crvenih. Igrač Liverpula, egipatski reprezentativac Mohamed Salah, izjavio je da mu se ispunila želja da postane najbolji strelac u istoriji tog engleskog kluba u Premijer ligi. Liverpul je u nedelju uveče pobedio… »
Salah: Ispunila mi se želja, ušao sam u istoriju Liverpula

Salah: Ispunila mi se želja, ušao sam u istoriju Liverpula

Sport klub 06.03.2023
Podeli : Fudbaler Liverpula, egipatski reprezentativac Mohamed Salah, izjavio je da mu se ispunila želja da postane najbolji strelac u istoriji tog engleskog kluba u Premijer ligi, prenose britanski mediji. Liverpul je je u nedelju pobedio Mančester… »
Salah: Ispunila mi se želja, ušao sam u istoriju Liverpula

Salah: Ispunila mi se želja, ušao sam u istoriju Liverpula

Dnevnik 06.03.2023
LIVERPUL: Fudbaler Liverpula, egipatski reprezentativac Mohamed Salah, izjavio je da mu se ispunila želja da postane najbolji strelac u istoriji tog engleskog kluba u Premijer ligi, prenose britanski mediji. Liverpul je sinoć pobedio Mančester junajted… »
Ten Hag šokiran zbog bruke junajteda: Bio je izrazito ljut, ali nije imao pravo objašnjenje za ovakvo izdanje!

Ten Hag šokiran zbog bruke junajteda: Bio je izrazito ljut, ali nije imao pravo objašnjenje za ovakvo izdanje!

Hot sport 06.03.2023
Jedan od najtežih poraza u istoriji Junajteda. Fudbaleri Mančester junajteda su blago rečeno poniženi u najvećem derbiju Engleske, gde ih je Liverpul pobedio sa čak 7:0. Napustili su gosti Enfild pognutih glava, a trener Erik Ten Hag, nije imao… »
Istorijski poraz Mančester junajteda u najvećem derbiju engleskog fudbala: Liverpul „sedmicom“ ispratio komšije sa…

Istorijski poraz Mančester junajteda u najvećem derbiju engleskog fudbala: Liverpul „sedmicom“ ispratio komšije sa…

Danas 06.03.2023
Fudbaleri Liverpula pobedili su na svom „Enfildu“ Mančester junajted rezultatom 7:0 (1:0) u 26. kolu Premijerlige i tako naneli najteži poraz svom najvećem rivalu u istoriji duela dva najtrofejnija engleska kluba. Domaći su poveli golom Gakpoa u… »
Ne pamte ni najstariji: Mančester junajted poslednji put "popio sedmicu" pre više od 90 godina

Ne pamte ni najstariji: Mančester junajted poslednji put "popio sedmicu" pre više od 90 godina

Večernje novosti 05.03.2023
ISTORIJSKI debakl doživeli su „đavoli“ i to od svog najvećeg rivala. Liverpul je uništio Mančester junajted na „Enfildu“ i naneo mu najteži poraz u prvenstvu kakav nije viđen u poslednjih 90 i kusur godina. Tanjug/AP Poslednju „sedmicu sa… »
Niko, nikada, kao Mohamed Salah! Liverpul je u nestvarnoj večeri dobio najboljeg strelca u istoriji: Pao rekord legendarnog…

Niko, nikada, kao Mohamed Salah! Liverpul je u nestvarnoj večeri dobio najboljeg strelca u istoriji: Pao rekord legendarnog…

Večernje novosti 05.03.2023
SJAJNI Egipćanin, Mohamed Salah, danas je briljirao u trijumfu svog tima od 7:0 na Enfildu i nokautirao Mančester junated. Baš u ovom meču, Salah je postao i najbolji strelac u istoriji slavnog Liverpula. FOTO: AP/Tanjug Salah je bio igrač utakmice… »

Vesti dana »