Повезане вести
Србија ће имати модеран систем за трансплантацију бубрега код деце
РТВ 06.03.2023
БЕОГРАД - Захваљујући споразуму са РФЗО-ом, тешки случајеви трансплантације бубрега код деце биће лечени у Лондону, а надлежни у Србији желе да се лондонски стандард за трансплантацију преслика на нашу земљу, рекла је дечји… »
Србија ће имати модеран систем за трансплантацију бубрега код деце
Дневник 06.03.2023
БЕОГРАД: Захваљујући споразуму са РФЗО-ом, тешки случајеви трансплантације бубрега код деце биће лечени у Лондону, а надлежни у Србији желе да се лондонски стандард за трансплантацију преслика на нашу земљу, рекла је дечји… »
Србија ће имати модеран систем за трансплантацију бубрега код деце
Телеграф 06.03.2023
Уколико неки тогодишњак добије нови бубрег то неће бити решење заувек, већ ће бар још једном у животу морати да иде на трансплантацију. Захваљујући споразуму са РФЗО-ом, тешки случајеви трансплантације бубрега код деце биће… »
Вести дана »
Софронијевић: За легализацију од јуче пријављено више од 45.000 објеката
Данас пре 2 сатајош 1 повезана
Студенти Правног факултета обележили годину дана од почетка блокаде овог факултета: Говор испред Председништва, подршка тужиоцима
Данас пре 12 минутајош 1 повезана
Измене у овом делу града све до фебруара следеће године: Ове линије мењају трасу
Курир пре 22 минутајош 1 повезана
Пијан ударао сестру у главу, па насрнуо на оца: Ужас у Обреновцу, мушкарац (29) ухапшен због породичног насиља
Блиц пре 3 сатајош 3 повезане




