Povezane vesti

Pljunuli ga kad je izbačen iz zadruge: Adam Labunovski se oglasio i otkrio jezive stvari iz rijalitija: "Plašio sam se da…

Pljunuli ga kad je izbačen iz zadruge: Adam Labunovski se oglasio i otkrio jezive stvari iz rijalitija: "Plašio sam se da…

Blic 06.03.2023
Adam Labunovski sinoć je napustio "Zadrugu", a prilikom odlaska sa imanja u Šimanovcima doživeo je peh od strane cimera. Adama su naime, Ivan Marinković i Valentina Stanković pljunuli u leđa, zbog čega je javnost ostala šokirana. - Iskreno vam… »
"Video sam bljuvotine i bale po sebi" Pljuvačka nije najgore što je doživeo, Adam tvrdi: Noću nisam smeo da spavam zbog…

"Video sam bljuvotine i bale po sebi" Pljuvačka nije najgore što je doživeo, Adam tvrdi: Noću nisam smeo da spavam zbog…

Kurir 06.03.2023
Bivši rijaliti učesnik Adam Labunski bio je takmičar mnogih muzičkih šou programa u kojima je ostao upamćen kao pevač odličnih vokalnih sposobnosti, dok se sa druge strane u Zadruzi i nije snašao, što je u intervjuu za Kurir i sam potvrdio… »
Skandal na izbacivanju iz zadruge: On je napustio rijaliti, pljunuli ga u programu uživo, otac mu se rasplakao u studiju…

Skandal na izbacivanju iz zadruge: On je napustio rijaliti, pljunuli ga u programu uživo, otac mu se rasplakao u studiju…

Blic 06.03.2023
Sinoć je "Zadrugu" napustio Adam Labunski. On se za opstanak u Beloj kući borio sa Markom DNK. Voditelj je otkrio zadrugarima da Belu kuću napušta Labunski, međutim skandal je nastao kada je Miljan Vračević otkrio da je saznao da su Ivan… »
Zadruga 6 izbacivanje: Labunski priznao koliko mu je bilo teško! (VIDEO)

Zadruga 6 izbacivanje: Labunski priznao koliko mu je bilo teško! (VIDEO)

Svet plus 06.03.2023
Noćas se održalo još jedno izbacivanje iz rijalitija "Zadruga 6" i tom prilikom Belu kuću napustio je Adam. U studiju ga je sačekao otac, a Labunski priznao koliko mu je bilo teško sa zadrugarima. Adam Labunski je večeras napustio "Zadrugu", nakon… »
Skandal na izbacivanju iz zadruge: Takmičara koji je ispao pljunuli u programu - pozdravljao se s cimerima, nastao haos!

Skandal na izbacivanju iz zadruge: Takmičara koji je ispao pljunuli u programu - pozdravljao se s cimerima, nastao haos!

Mondo 06.03.2023
Adam je poslednji izbačeni učesnik rijalitija Zadruga. Tokom izbacivanja se desio skandal. Adam je poslednji izbačeni učesnik rijalitija Zadruga. Tokom izbacivanja se desio skandal Adam Labunski, pevač koji je ušao na početku rijalitija Zadruga 6… »
Neviđen skandal na izbacivanju! On je zauvek napustio Belu kuću, a pljunuli ga u programu uživo dok se pozdravljao sa…

Neviđen skandal na izbacivanju! On je zauvek napustio Belu kuću, a pljunuli ga u programu uživo dok se pozdravljao sa…

Kurir 06.03.2023
Marko DNK i Adam Labunski vodili su bitku za opsatanak u Zadruzi, ali Adam je imao manju podršku publike i morao je da napusti imanje. Oni su se prvo takmičili u bacanju flašica koje su se nalazile na stolu, a pobednik je bio takmičar koji je najviše… »

Vesti dana »