Povezane vesti

"Moja ćerka nije izlazila često, znala sam da nešto nije u redu": Petoro mladih nestalo nakon izlaska, potom nađena tri…

"Moja ćerka nije izlazila često, znala sam da nešto nije u redu": Petoro mladih nestalo nakon izlaska, potom nađena tri…

Kurir 06.03.2023
Petoro prijatelja nestalo je u noći između petka i subote kada su se vraćali iz noćnog izlaska u Njuportu. Policija je posle dva dana potrage pronašla tela troje mladih, dok je dvoje njih hitno hospitalizovano. Sofi Rejson (20), Ajv Smit (21) i Darsi… »
"Policija ništa nije radila, mislili su da leži negde mamurna": Pet osoba je nestalo nakon noćnog izlaska, a onda su nađena…

"Policija ništa nije radila, mislili su da leži negde mamurna": Pet osoba je nestalo nakon noćnog izlaska, a onda su nađena…

Blic 06.03.2023
Velška policija je objavila kako je pronašla tri mrtva tela i dve teško povređene osobe koje su hitno prebačene u bolnicu. Iz policije su prethodno zamolili građane da se jave ako imaju korisne informacije o nestanku pet osoba koje su poslednji put… »
Petoro nestalo posle noćnog izlaska, a onda je troje pronađeno - mrtvo! Sumnja se na jedno, pronađen i njihov automobil!

Petoro nestalo posle noćnog izlaska, a onda je troje pronađeno - mrtvo! Sumnja se na jedno, pronađen i njihov automobil!

Mondo 06.03.2023
Petoro mladih nestalo je nakon noćnog izlaska, a tri tela su pronađena u blizini mesta gde su nestali. Petoro mladih nestalo je nakon noćnog izlaska, a tri tela su pronađena u blizini mesta gde su nestali. Velški policajci koji su tragali za pet… »
Petoro mladih nestalo nakon noćnog izlaska: Posle dva dana potrage nađena tela troje prijatelja

Petoro mladih nestalo nakon noćnog izlaska: Posle dva dana potrage nađena tela troje prijatelja

Telegraf 06.03.2023
Niko od njih nije viđen od subote u dva ujutru, nakon što su Darsi i Rafael objavili fotografije na društvenoj mreži Snepčet. Petoro prijatelja nestalo je u noći između petka i subote kada su se vraćali iz noćnog izlaska u Njuportu. Policija je… »
Kobni izlazak u provod: Tri drugarice (20) upoznale dva muškarca u baru i svi su nestali iste noći – sada su pronađena tri…

Kobni izlazak u provod: Tri drugarice (20) upoznale dva muškarca u baru i svi su nestali iste noći – sada su pronađena tri…

Nova 06.03.2023
Velška policija je objavila kako je pronašla tri mrtva tela i dve teško povređene osobe koje su hitno prebačene u bolnicu. Iz policije su prethodno zamolili građane da se jave ako imaju korisne informacije o nestanku pet osoba koje su poslednji put… »

Vesti dana »

Kraj sage

Kraj sage

B92 pre 4 satijoš 41 povezana
Nova runda dijaloga na visokom nivou danas u Briselu

Nova runda dijaloga na visokom nivou danas u Briselu

Politika pre 2 satajoš 43 povezane
Nema lakih rivala

Nema lakih rivala

Politika pre 2 satajoš 40 povezanih
Počeo sastanak Vučića sa Borelom i Lajčakom

Počeo sastanak Vučića sa Borelom i Lajčakom

Danas pre 29 minutajoš 38 povezanih