Povezane vesti
Srbija pravi moderan sistem za transplantaciju bubrega kod dece
Politika 06.03.2023
Zahvaljujući sporazumu sa RFZO-om, teški slučajevi će biti lečeni u Londonu. Kako bi program transplantacije bubrega kod dece sa živih donora postao standardna procedura u Srbiji, ovih dana je delegacija lekara bolnice „Great Ormond Street Hospital for… »
Dečiji nefrolog: Srbija će imati moderan sistem za transplantaciju bubrega kod dece
Euronews 06.03.2023
Zahvaljujući sporazumu sa RFZO-om, teški slučajevi transplantacije bubrega kod dece biće lečeni u Londonu, a nadležni u Srbiji žele da se londonski standard za transplantaciju preslika na našu zemlju, rekla je dečiji nefrolog i specijalista za… »
Transplantacije bubrega kod dece sa živih donora biće standardna procedura u Srbiji: Velika najava nefrologa
Telegraf 06.03.2023
Ovih dana je delegacija lekara bolnice "Great Ormond Street Hospital for Ćildren" iz Londona došla u Srbiju kako bi pomogla razvoj novog programa. Zahvaljujući sporazumu sa RFZO-om, teški slučajevi transplantacije bubrega kod dece biće lečeni u Londonu… »
Vesti dana »
Pucnjava u džamiji u San Dijegu – petoro mrtvih, osumnjičeni tinejdžeri izvršili samoubistvo
RTS pre 3 minutajoš 4 povezane
N1: Očekuje se poseta ukrajinske delegacije Srbiji, moguće da je predvodi Zelenski
Danas pre 11 satijoš 1 povezana
Poslanici Skupštine Srbije nastavljaju raspravu o izmenama seta izbornih zakona
RTV pre 3 satajoš 1 povezana





