Povezane vesti

Miljan Adžić iz Zvečana pušten da se brani sa slobode

Miljan Adžić iz Zvečana pušten da se brani sa slobode

Politika 06.03.2023
KOSOVSKA MITROVICA – Miljan Adžić iz Zvečana, koga je kosovska policija uhapsila 9. decembra zbog navodnog napada na službeno lice, pušten je da se brani sa slobode, rekao je danas za Tanjug njegov branilac, advokat Miloš Delević. Kako je… »
Adžić se oglasio nakon puštanja na slobodu: "Kod kuće sam, dobro sam, hvala svima na podršci"

Adžić se oglasio nakon puštanja na slobodu: "Kod kuće sam, dobro sam, hvala svima na podršci"

Telegraf 06.03.2023
Adžić je jedan od trojice Srba uhapšenih decembra prošle godine posle čijeg hapšenja su usledile barikade na severu Kosova. Miljan Adžić iz Zvečana izašao je danas iz pritvora posle tri meseca i već se nalazi kod kuće sa svojom porodicom. On… »
Miljan Adžić se uz jemstvo brani sa slobode

Miljan Adžić se uz jemstvo brani sa slobode

Politika 06.03.2023
Kosovska Mitrovica – Specijalno odeljenje Osnovnog suda u Prištini odobrilo je da se Miljan Adžić (30) iz Zvečana, koji je uhapšen 9. decembra na administrativnom prelazu Jarinje i koji se tereti za navodni „napad na službeno lice”, uz jemstvo… »
Oglasio se Adžić po izlasku iz pritvora: Zahvalan sam svima koji su bili uz mene i moju porodicu, posebno Vladi Srbije

Oglasio se Adžić po izlasku iz pritvora: Zahvalan sam svima koji su bili uz mene i moju porodicu, posebno Vladi Srbije

Kurir 06.03.2023
Miljan Adžić iz Zvečana izašao je danas iz pritvora posle tri meseca i već se nalazi kod kuće sa svojom porodicom. Za Kosovo onlajn kratko je poručio da se oseća dobro i da je zahvalan svima koji su bili uz njega i njegovu porodicu. "Kod kuće… »
Prve miljanove reči nakon puštanja iz pritvora "Hvala svima, a posebno Vladi Srbije na garancijama i zbog svega što je…

Prve miljanove reči nakon puštanja iz pritvora "Hvala svima, a posebno Vladi Srbije na garancijama i zbog svega što je…

Alo 06.03.2023
Adžić je jedan od trojice Srba uhapšenih decembra prošle godine. Miljan Adžić iz Zvečana izašao je danas iz pritvora posle tri meseca i već se nalazi kod kuće sa svojom porodicom. Za Kosovo onlajn kratko je poručio da se oseća dobro i da je… »
Miljan Adžić pušten da se brani sa slobode

Miljan Adžić pušten da se brani sa slobode

RTV 06.03.2023
KOSOVSKA MITROVICA - Miljan Adžić iz Zvečana, koga je kosovska policija uhapsila 9. decembra zbog navodnog napada na službeno lice, pušten je da se brani sa slobode, rekao je danas za Tanjug njegov branilac, advokat Miloš Delević. Kako je… »
Miljan Adžić, uhapšen na Jarinju, pušten da se brani sa slobode

Miljan Adžić, uhapšen na Jarinju, pušten da se brani sa slobode

Blic 06.03.2023
Miljan Adžić (30) iz Zvečana, koji je uhapšen u decembru prošle godine na prelazu Jarinje, pušten je danas da se brani sa slobode, potvrdio je za Kosovo onlajn advokat optuženog Miloš Delević. Kancelarija za Kosovo i Metohiju je pre nekoliko dana… »
Advokat: Miljan Adžić iz Zvečana pušten da se brani sa slobode

Advokat: Miljan Adžić iz Zvečana pušten da se brani sa slobode

Euronews 06.03.2023
Miljan Adžić iz Zvečana, koga je kosovska policija uhapsila 9. decembra zbog navodnog napada na službeno lice, pušten je da se brani sa slobode, rekao je danas za Tanjug njegov branilac, advokat Miloš Delević. Kako je precitirao advokat Delević… »
Miljan Adžić pušten da se brani sa slobode

Miljan Adžić pušten da se brani sa slobode

Insajder 06.03.2023
Miljan Adžić, uhapšen u decembru prošle godine na Jarinju, pušten je da se da se brani sa slobode, nakon isteka dvomesečnog pritvora, ali i polaganja jemstva od 20,000 evra, potvrdio je za KoSSev portal njegov advokat Miloš Delević. „Usvojen je… »
Mesecima bio u šiptarskom kazamatu Srbin uhapšen na Jarinju pušten da se brani sa slobode

Mesecima bio u šiptarskom kazamatu Srbin uhapšen na Jarinju pušten da se brani sa slobode

Alo 06.03.2023
Miljan Adžić iz Zvečana, koga je kosovska policija uhapsila 9. decembra zbog navodnog napada na službeno lice, pušten je da se brani sa slobode, rekao je danas za Tanjug njegov branilac, advokat Miloš Delević. Kako je precizirao advokat Delević… »
Miljan Adžić, uhapšen na Jarinju, braniće se sa slobode: Porodica dala jemstvo od 20.000 evra

Miljan Adžić, uhapšen na Jarinju, braniće se sa slobode: Porodica dala jemstvo od 20.000 evra

Telegraf 06.03.2023
Adžić do sada nije saslušan i u njegovom slučaju tužilaštvo nema svedoka, navodi Adžićev advokat. Veće Specijalnog suda u Prištini odlučilo je da uz jemstvo od 20.000 evra omogući Miljanu Adžiću (30) iz Zvečana da bude pušten iz sudskog… »
Srbin uhapšen na KiM pušten da se brani sa slobode uz kauciju od 20.000 evra

Srbin uhapšen na KiM pušten da se brani sa slobode uz kauciju od 20.000 evra

Sputnik 06.03.2023
Miljan Adžić (30) iz Zvečana koga je tzv. kosovska policija uhapsila početkom decembra i čije oslobađanje je bio jedan od razloga za podizanje barikada na severu Kosova i Metohije pušten je da se brani sa slobode nakon što je njegoba porodica… »
Srbin uhapšen na Jarinju izlazi iz zatvora da se brani sa slobode: Miljana puštaju uz jemstvo, porodica skupila 20.000 evra

Srbin uhapšen na Jarinju izlazi iz zatvora da se brani sa slobode: Miljana puštaju uz jemstvo, porodica skupila 20.000 evra

Kurir 06.03.2023
Sudsko veće Specijalnog suda u Prištini usvojilo je predlog da Miljana Adžića (30) iz Zvečana na severu Kosova i Metohije pusti da se brani sa slobode za jemstvo od 20.000 evra. "Porodica je sakupila novac i položila kauciju. Nadam se da će, u… »

Vesti dana »