Povezane vesti

Stavio mi je nož pod grlo, a on ga je "ubio" od batina! Stravičan napad na Elektru Elit - pevačica otkrila sve detalje!

Stavio mi je nož pod grlo, a on ga je "ubio" od batina! Stravičan napad na Elektru Elit - pevačica otkrila sve detalje!

Mondo 06.03.2023
Elektra Elit progovorila o nasilju, pa otkrila kako je izgledao napad na nju, ali i kako se završio. Elektra Elit progovorila o nasilju, pa otkrila kako je izgledao napad na nju, ali i kako se završio. Transrodna pevačica Elektra Elit poznata je kao… »
"Stavio mi je nož pod grlo": Naša pevačica preživela pakao: Evo kako je izvukla živu glavu

"Stavio mi je nož pod grlo": Naša pevačica preživela pakao: Evo kako je izvukla živu glavu

Blic 06.03.2023
Srpska pevačica Elektra Elit, koja je priznala da se u inostranstvu bavi prostitucijom, progovorila je o psihičkom i fizičkom nasilju. - Nikada nisam bila žrtva sajber nasilja, na svu sreću, ali osoba bliska meni imala je veliki problem. Drugarica je… »
"Marokanac mi je stavio nož pod grlo" Elektra Elit progovorila o stravičnom nasilju koje je doživela

"Marokanac mi je stavio nož pod grlo" Elektra Elit progovorila o stravičnom nasilju koje je doživela

Kurir 06.03.2023
Elektra Elit doživela je vrtoglavu popularnost od kada se pojavila na javnoj sceni, a ona ne krije da je pored lepih stvari nažalost prošla i kroz one manje lepe. Elektra je ispričala kako i na koji način se susretala sa raznim oblicima psihičkog i… »

Vesti dana »