Povezane vesti

„Nisu mi dali da idem u WC pet dana, držali me zaključanu u sobi“: Ispovest Slađane Milošević o strašnom tretmanu i…

„Nisu mi dali da idem u WC pet dana, držali me zaključanu u sobi“: Ispovest Slađane Milošević o strašnom tretmanu i…

Nova 06.03.2023
Naša pevačica i umetnica Slađana Milošević kontaktirala je putem telefona portal Nova.rs i tvrdi da je u jako lošem zdravstvenom stanju. U velikoj ispovesti za naš portal, tvrdi da je na sopstvenu odgovornost napustila Klinički centar gde su je… »
Hospitalizovana Slađana Milošević: Jako sam loše

Hospitalizovana Slađana Milošević: Jako sam loše

Vesti online 06.03.2023
Pevačica Slađana Milošević tvrdi da je u jako lošem zdravstvenom stanju. “Nalazim se u Kliničkom centru i lečim se već dugo. Jako sam loše, sve se mnogo iskomplikovalo, ali me ovde drže već šest dana i ne puštaju da odem ni do toaleta. Ja… »
Slađana Milošević u lošem zdravstvenom stanju! Uhvaćena ispred Kliničkog centra: Nemam čarape ni cipele, ne znam šta se…

Slađana Milošević u lošem zdravstvenom stanju! Uhvaćena ispred Kliničkog centra: Nemam čarape ni cipele, ne znam šta se…

Kurir 06.03.2023
Pevačica Slađana Milošević otkrila je da je u lošem zdravstvenom stanju. Pevačica je samovoljno napustila bolnicu jer kako ona kaže, ugrožena su joj ljudska prava. - Napustila sam bolnicu, jer nisam mogla slobodno da se krećem - rekla je… »
Slađana Milošević se bori za život: Mnogo sam bolesna, sve je moguće…

Slađana Milošević se bori za život: Mnogo sam bolesna, sve je moguće…

Svet & Skandal 06.03.2023
Zdravstveno stanje Slađane Milošević iz dana u dan je sve gore Pevačica Slađana Milošević godinama bije bitku sa teškim dijagnozama koje su je postavljene, a kojima čini se, leka nema. Foto: Ata images Legendarna pevačica pati od autoimune… »
"Mnogo sam bolesna" Slađana Milošević u teškom stanju, nalazi se u Kliničkom centru

"Mnogo sam bolesna" Slađana Milošević u teškom stanju, nalazi se u Kliničkom centru

Večernje novosti 06.03.2023
PEVAČICA Slađana Milošević otkrila je da je u veoma lošem zdravstvenom stanju. Slađana Milošević stiže u Treći osnovni sud / Foto ATA Images - Nalazim se u Kliničkom centru i lečim se već dugo. Jako sam loše, sve se mnogo iskomplikovalo -… »
"Mnogo sam bolesna": Naša pevačica u teškom stanju, nalazi se u Kliničkom centru

"Mnogo sam bolesna": Naša pevačica u teškom stanju, nalazi se u Kliničkom centru

Blic 06.03.2023
Pevačica Slađana Milošević otkrila je da je u veoma lošem zdravstvenom stanju. „Nalazim se u Kliničkom centru i lečim se već dugo. Jako sam loše, sve se mnogo iskomplikovalo“, rekla je ona i dodala: „Ja sada izlazim na svoj potpis i na… »

Vesti dana »