Povezane vesti

Stojiljković: U iznudici pristajete da radite i po 10 sati i – ćutite

Stojiljković: U iznudici pristajete da radite i po 10 sati i – ćutite

N1 Info 06.03.2023
Privredni rast Srbije je dugo ispod optimalnog, veliki broj ljudi je u zoni siromaštva i tik iznad nje, a mi imamo državu koja ume da prikupi neki novac, ali ne ume da ga rasporedi tako da smanji nejednakost, kaže Zoran Stojiljković profesor Fakulteta… »
Profesor Jović: U Srbiji izrazit problem s demokratskim kapacitetom vlasti

Profesor Jović: U Srbiji izrazit problem s demokratskim kapacitetom vlasti

Novi magazin 06.03.2023
Profesor Fakulteta političkih nauka u Zagrebu Dejan Jović smatra da u Srbiji postoji izrazit problem sa demokratskim kapacitetom vlasti. "Moje kolege koje o tome pišu upozoravaju na taj trend porasta autoritarnosti, na smanjenje polja za alternativne… »
Profesor Jović: U Srbiji izrazit problem s demokratskim kapacitetom vlasti

Profesor Jović: U Srbiji izrazit problem s demokratskim kapacitetom vlasti

Danas 06.03.2023
Profesor Fakulteta političkih nauka u Zagrebu Dejan Jović smatra da u Srbiji postoji izrazit problem sa demokratskim kapacitetom vlasti. „Moje kolege koje o tome pišu upozoravaju na taj trend porasta autoritarnosti, na smanjenje polja za alternativne… »
Profesor Jović: U Srbiji izrazit problem s demokratskim kapacitetom vlasti

Profesor Jović: U Srbiji izrazit problem s demokratskim kapacitetom vlasti

N1 Info 06.03.2023
Profesor Fakulteta političkih nauka u Zagrebu Dejan Jović smatra da u Srbiji postoji izrazit problem sa demokratskim kapacitetom vlasti. "Moje kolege koje o tome pišu upozoravaju na taj trend porasta autoritarnosti, na smanjenje polja za alternativne… »

Vesti dana »