Povezane vesti

Džajić: Piksi ostaje selektor ako postanem predsednik FSS

Džajić: Piksi ostaje selektor ako postanem predsednik FSS

Politika 06.03.2023
Odgovoran sam čovek, uvek sam takav bio. Očekujem da svi damo doprinos, da pomognemo srpskom fudbalu. Moram da kažem da smo mi i do sada postizali solidne rezultate, ali moramo da vodimo računa o tome da možemo da postižemo još bolje, izjavio je… »
Vidić: Želim da budem na čelu tima koji će razvijati srpski fudbal

Vidić: Želim da budem na čelu tima koji će razvijati srpski fudbal

Politika 06.03.2023
Ukoliko budem izabran za predsednika Fudbalskog saveza Srbije (FSS) želja mi je da budem na čelu tima koji će razvijati srpski fudbal, izjavio je kandidat za predsednika FSS Nemanja Vidić. On je gostujući u emisiji "Oko" na RTS-u rekao da Savez mora… »
Vidić o izborima u FSS, Džajiću, tome što ga nema na stadionu Zvezde…

Vidić o izborima u FSS, Džajiću, tome što ga nema na stadionu Zvezde…

Sportski žurnal 06.03.2023
”Na čelu FSS želim da budem kapiten tima koji dobro funkcioniše”. - Ukoliko budem izabran za predsednika Fudbalskog saveza Srbije (FSS) želja mi je da budem na čelu tima koji će razvijati srpski fudbal - izjavio je kandidat za predsednika FSS… »
Džajić: Apsolutno sam zadovoljan ulaganjem države u fudbal

Džajić: Apsolutno sam zadovoljan ulaganjem države u fudbal

Radio 021 06.03.2023
Kandidat za predsednika Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Dragan Džajić rekao je da je apsolutno zadovoljan ulaganjem države u fudbal i da ne postoji druga država koja toliko želi da pomogne sportu. "Odgovoran sam čovek, uvek sam takav bio. Očekujem… »
Džajić: Ako budem izabran Stojković ostaje selektor

Džajić: Ako budem izabran Stojković ostaje selektor

Novi magazin 06.03.2023
Počasni predsednik Crvene zvezde Dragan Džajić rekao je danas će odgovorno obavljati posao predsednika Fudbalskog saveza Srbije (FSS) ako bude izabran, i da će u tom slučaju Dragan Stojković ostati selektor reprezentacije, koja će imati zadatak da… »
Vidić: Želim da budem rešenje a ne problem

Vidić: Želim da budem rešenje a ne problem

Novi magazin 06.03.2023
Bivši kapiten fudbalske reprezentacije Srbije i igrač Crvene zvezde i Mančester junajteda Nemanja Vidić izjavio je danas da je odlučio da ponudi sebe i svoje iskustvo kao rešenje nakon što je uvideo da njegove "reči nemaju težinu i da se ništa… »
Džajić: Ako budem izabran Stojković ostaje selektor

Džajić: Ako budem izabran Stojković ostaje selektor

Beta 06.03.2023
Počasni predsednik Crvene zvezde Dragan Džajić rekao je danas će odgovorno obavljati posao predsednika Fudbalskog saveza Srbije (FSS) ako bude izabran, i da će u tom slučaju Dragan Stojković ostati selektor reprezentacije, koja će imati zadatak da… »
Kandidati otvorili dušu: Evo šta su Vidić i Džajić rekli jedan o drugom! (video)

Kandidati otvorili dušu: Evo šta su Vidić i Džajić rekli jedan o drugom! (video)

Hot sport 06.03.2023
Odnos se neće menjati ko god da pobedi na izborima! Novinar Radio-televizije Srbije, Gorislav Papić, ugostio je u emisiji ‘Oko magazin’ dvojicu kandidata za funkciju predsednika Fudbalskog saveza Srbije. Reč je o legendama srpskog fudbala i sporta… »
Senegalac kao da je rođen u Srbiji, oglasio se bivši štoper zvezde: ‘Džaja mi je kao otac, a Vidić je moj idol!’…

Senegalac kao da je rođen u Srbiji, oglasio se bivši štoper zvezde: ‘Džaja mi je kao otac, a Vidić je moj idol!’…

Hot sport 06.03.2023
Iskusni defanzivac ne može da izabere dražeg od dvojice kandidata! Novinar Radio-televizije Srbije, Gorislav Papić, ugostio je u emisiji ‘Oko magazin’ dvojicu kandidata za funkciju predsednika Fudbalskog saveza Srbije. Reč je o legendama srpskog… »
Vidić: Sve ću uraditi da stvorimo poverenje u narodu da radimo u interesu našeg fudbala

Vidić: Sve ću uraditi da stvorimo poverenje u narodu da radimo u interesu našeg fudbala

Radio 021 06.03.2023
Ukoliko budem izabran za predsednika Fudbalskog saveza Srbije (FSS) želja mi je da budem na čelu tima koji će razvijati srpski fudbal, izjavio je kandidat za predsednika FSS Nemanja Vidić. On je, gostujući u emisiji "Oko" na RTS-u, rekao da Savez… »
Džajić: Ne znam ko će od Vidića i mene pobediti, ali Piksi ostaje selektor

Džajić: Ne znam ko će od Vidića i mene pobediti, ali Piksi ostaje selektor

N1 Info 06.03.2023
Nakon Nemanje Vidića na Javnom servisu gostovao je i drugi kandidat za predsednika Fudbalskog saveza Srbije (FSS), legendarni Dragan Džajić. Čuveni jugoslovenski fudbalski reprezentativac i Treća Zvezdina zvezda u razgovoru sa Gorislavom Papićem u… »
Džajić: Odgovoran sam čovek, Piksi ostaje selektor ako postanem predsednik FSS

Džajić: Odgovoran sam čovek, Piksi ostaje selektor ako postanem predsednik FSS

Dnevnik 06.03.2023
BEOGRAD: Odgovoran sam čovek, uvek sam takav bio. Očekujem da svi damo doprinos, da pomognemo srpskom fudbalu. Moram da kažem da smo mi i do sada postizali solidne rezultate, ali moramo da vodimo računa o tome da možemo da postižemo još bolje… »
Vidić: Na čelu FSS želim da budem kapiten tima koji dobro funkcioniše

Vidić: Na čelu FSS želim da budem kapiten tima koji dobro funkcioniše

Dnevnik 06.03.2023
Ukoliko budem izabran za predsednika Fudbalskog saveza Srbije (FSS) želja mi je da budem na čelu tima koji će razvijati srpski fudbal, izjavio je kandidat za predsednika FSS Nemanja Vidić. On je gostujući u emisiji "Oko" na RTS-u rekao da Savez mora… »
Džajić o Piksiju, Vidiću, izborima u FSS, infrastrukturi u srpskom fudbalu...

Džajić o Piksiju, Vidiću, izborima u FSS, infrastrukturi u srpskom fudbalu...

Sportski žurnal 06.03.2023
”Odgovoran sam čovek, Piksi ostaje selektor ako postanem predsednik FSS”. - Odgovoran sam čovek, uvek sam takav bio. Očekujem da svi damo doprinos, da pomognemo srpskom fudbalu. Moram da kažem da smo mi i do sada postizali solidne rezultate, ali… »
Džajić: Piksi ostaje selektor, o Vidiću sve najlepše

Džajić: Piksi ostaje selektor, o Vidiću sve najlepše

Sport klub 06.03.2023
Podeli : Nakon Nemanje Vidića na Javnom servisu gostovao je i drugi kandidat za predsednika Fudbalskog saveza Srbije (FSS), legendarni Dragan Džajić. Čuveni jugoslovenski fudbalski reprezentativac i Treća Zvezdina zvezda u razgovoru sa Gorislavom… »
Vidić predstavio plan za razvoj FSS-a i poručio: "Apolitičan sam"

Vidić predstavio plan za razvoj FSS-a i poručio: "Apolitičan sam"

Sportske.net 06.03.2023
Kako je uopšte došlo do njegove kandidature? "Posle završetka karijere, školovao sam se kao trener. Završio sam najviše škole, i to preko Engleske, težim putem. Školovao sam se i na Univerzitetu u Limožu pod pokroviteljstvom UEFA kako bih bio… »

Vesti dana »