Povezane vesti

Bivši fudbalski as oštro iskritikovao Nejmara: ''Srećan sam što se povredio, ne mogu više da ga gledam!''

Bivši fudbalski as oštro iskritikovao Nejmara: ''Srećan sam što se povredio, ne mogu više da ga gledam!''

Večernje novosti 07.03.2023
Juče su iz PSŽ-a objavili da je Nejmar verovatno završio sezonu, a nekadašnji fudbaler Kristof Dugari je srećan što brazilca neće više morati da gleda. FOTO: AP/Tanjug - Srećan sam zbog PSŽ što se Nejmar povredio! Smatram ovo neverovatnom… »
Napadač pari sen žermena završio sezonu: Brazilac mora na operaciju!

Napadač pari sen žermena završio sezonu: Brazilac mora na operaciju!

Hot sport 07.03.2023
Nejmar povredio skočni zlob. U pobedi njegovog tima nad Lilom (4:3) 19. februara u Parizu 31-godišnji napadač pretpeo je povredu zgloba i kao u prethodnim godinama potrebna mu je operacija kako bi izbegao težu povredu. ,,Sveci’’ su objavili da će… »
Nejmar: Vratiću se još jači

Nejmar: Vratiću se još jači

Sport klub 07.03.2023
Podeli : Brazilski fudbaler Nejmar ostavio je kratak komentar na svom Instagram profilu, nakon što je postalo jasno da će propustiti ostatak sezone. Pari Sen Žermen je u ponedeljak popodne saopštio da će igrač biti podvrgnut operaciji povređenog… »
Zvanično: Nejmar zbog povrede završio sezonu

Zvanično: Nejmar zbog povrede završio sezonu

N1 Info 07.03.2023
Brazilska zvezda u Pari Sen Žermenu, Brazilac Nejmar, moraće na operaciju zbog povrede zgloba i odsustvovaće sa terena između tri i četiri meseca, stoji u saopštenju francuskog kluba. To praktično znači da je za brazilskog asa završena sezona… »
Zvanično: Nejmar zbog povrede završio sezonu

Zvanično: Nejmar zbog povrede završio sezonu

Sport klub 07.03.2023
Podeli : Brazilska zvezda u Pari Sen Žermenu, Brazilac Nejmar, moraće na operaciju zbog povrede zgloba i odsustvovaće sa terena između tri i četiri meseca, stoji u saopštenju francuskog kluba. To praktično znači da je za brazilskog asa završena… »
Nejmar zbog operacije zgloba završava sezonu

Nejmar zbog operacije zgloba završava sezonu

Danas 06.03.2023
Fudbaler PSŽ Nejmar operisaće skočni zglob narednih dana, te će zbog toga odsustvovati sa terena najmanje tri meseca. To znači da je sezona za sjajnog napadača praktično završena. Nejmar se povredio 19. februara u prvenstvenoj utakmici protiv… »

Vesti dana »