Povezane vesti

Lukas udario na koleginicu, ali i na Đorđa Davida

Lukas udario na koleginicu, ali i na Đorđa Davida

Vesti online 07.03.2023
Đorđe David je u jednom intervjuu Aci Lukasu poručio da “nije dobro što pljuje izvor iz kog je pio vodu”, misleći na njegove komentare na račun “Zvezda Granda”. Aca Lukas je sad osetio potrebu da mu odgovori na ove reči. – Nisam pio… »
Lukas ne prestaje sa uvredama i ružnim rečima: "Neću da sedim pored odvratne Marije Šerifović!"

Lukas ne prestaje sa uvredama i ružnim rečima: "Neću da sedim pored odvratne Marije Šerifović!"

Večernje novosti 07.03.2023
KONTROVERZNI folker Aca Lukas nedavno je burno reagovao na izjavu kolege Đorđa Davida, koji mu je jednom prilikom poručio "da nije dobro da pljuje izvor iz kog je nekad pio vodu", aludirajući na njegove izjave o "Zvezdama Granda" u jeku afere "mito"… »
Marija šerifović je odvratna, a za njega sam vasionski brod: Okršaj srpskih pevača - "Idi, putuj vasionom..."

Marija šerifović je odvratna, a za njega sam vasionski brod: Okršaj srpskih pevača - "Idi, putuj vasionom..."

Mondo 07.03.2023
Aca Lukas izrekao niz uvreda na račun članova žirija muzičkog takmičenja Zvezde Granda, Đorđe David odgovorio. Aca Lukas izrekao niz uvreda na račun članova žirija muzičkog takmičenja Zvezde Granda, Đorđe David odgovorio Poslednjih nedelja… »
"Marija šerifović je: Odvratna!" Lukas udario na koleginicu, ali i na Đorđa Davida: "Za njega sam vasionski brod", roker ga…

"Marija šerifović je: Odvratna!" Lukas udario na koleginicu, ali i na Đorđa Davida: "Za njega sam vasionski brod", roker ga…

Blic 06.03.2023
Đorđe David je u jednom intervjuu Aci Lukasu poručio da "nije dobro što pljuje izvor iz kog je pio vodu", misleći na njegove komentare na račun "Zvezda Granda". Aca Lukas je sad osetio potrebu da mu odgovori na ove reči. - Nisam pio nikakvu vodu ni… »

Vesti dana »