Povezane vesti
Bela kuća neće menjati odnos prema Kini: Želimo strateško takmičenje
RTV 07.03.2023
VAŠINGTON, PEKING, TAJPEJ - Bela kuća ne želi promenu u odnosima između SAD i Kine, uključujući i odnose po pitanju Tajvana, izjavio je danas portparol Bele kuće za nacionalnu bezbednost Džon Kirbi. On je tako odgovorio kineskom ministru spoljnih poslova… »
Tajvan neće dozvoliti nove provokacije Kine
Politika 07.03.2023
TAJPEJ – Tajvanski ministar odbrane Čiu Kuo-čeng izjavio je danas da to ostrvo neće dozvoliti ponovljene provokacije iz Kine, i da je uz „miran i racionalan pristup”, tajvanska vojska spremna da se bori ako to bude potrebno, prenosi Rojters. Napetosti… »
Čiu: Tajvan odlučan da ne dozvoli nove provokacije Kine
Insajder 07.03.2023
Tajvanski ministar odbrane Čiu Kuo-čeng izjavio je danas da to ostrvo neće dozvoliti "ponovljene provokacije" iz Kine, i da je uz "miran i racionalan pristup", tajvanska vojska "spremna da se bori" ako to bude potrebno, prenosi Rojters. Napetosti oko… »
Vesti dana »
Milan Nedeljković preuzima funkciju predsednika Uprave BMW AG od maja 2026.
Naslovi.ai pre 22 minutajoš 25 povezanih
Pokrenuta Nacionalna platforma za praćenje cena u trgovinskim lancima u Srbiji
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 25 povezanih
Vučič: Postoje tri opcije za NIS, 15. januar krajnji rok za rešenje
Nova ekonomija pre 27 minutajoš 18 povezanih
Početak primene Zakona "Svoj na svome" za upis prava svojine na nepokretnostima u Srbiji sa preko 32.000 prijava u prva tri dana
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 44 povezane




