Povezane vesti

„Ja sam gej“ – Luke Black odbio poljubac srpske influenserke i napravio haos na mrežama VIDEO

„Ja sam gej“ – Luke Black odbio poljubac srpske influenserke i napravio haos na mrežama VIDEO

Nova 07.03.2023
Luka Ivanović, poznatiji kao Luke Black, koji će predstavljati Srbiju na Evroviziji u Liverpulu, ranije je snimio video sa influenserkom Leom Stanković koji je on sada objavila na internetu. Od trenutka kada je njegova numera „Samo mi se spava“… »
Luk Blek objavio snimak na kojem priča o svom opredeljenju!

Luk Blek objavio snimak na kojem priča o svom opredeljenju!

Svet plus 07.03.2023
Srpski predstavnik na "Evroviziji", Luk Blek objavio je snimak na kojem priča o svom opredeljenju i izazvao velike reakcije! Ja sam gej! Luke Black, koji je, inače, iz Čačka, snimio je video sa jutjuberkom Leom Stanković, koji je odmah pokrenuo buru… »
"Ja sam gej!": Snimak srpskog predstavnika na Eurosongu napravio haos na mrežama - pogledajte šta radi Luke Black

"Ja sam gej!": Snimak srpskog predstavnika na Eurosongu napravio haos na mrežama - pogledajte šta radi Luke Black

Mondo 07.03.2023
Luka Ivanović, poznatiji kao Luke Black, koji će predstavljati Srbiju na Pesmi Evrovizije, snimio video sa influenserkom Leom Stanković. Luka Ivanović, poznatiji kao Luke Black, koji će predstavljati Srbiju na Pesmi Evrovizije, snimio video sa… »
"Ja sam gej": Srpski predstavnik na Evroviziji Luke Black objavio snimak sa drugaricom jutjuberkom - uzburkali mreže (video)

"Ja sam gej": Srpski predstavnik na Evroviziji Luke Black objavio snimak sa drugaricom jutjuberkom - uzburkali mreže (video)

Blic 07.03.2023
Srpski predstavnik na "Evroviziji" Luke Black, odnosno Luka Ivanović, objavio je snimak o kom se priča. Luke Black, koji je, inače, iz Čačka, snimio je video sa jutjuberkom Leom Stanković, koji je odmah pokrenuo buru na društvenim mrežama. - Kad… »

Vesti dana »