Povezane vesti
Povećan broj plaćanja DinaCard karticom za 20 odsto
Nova ekonomija 07.03.2023
U DinaCard sistemu povećan je broj plaćanja na prodajnim mestima 20 odsto i 66 odsto u internet prodaji u prošloj godini u odnosu na 2021. godinu, saopštila je Narodna banka Srbije (NBS). „Tome je doprineo i rast broja internet prodajnih mesta koja… »
NBS: Povećen broj transakcija nacionalne platne kartice DinaCard
Novi magazin 07.03.2023
Narodna banka Srbije (NBS) objavila je danas da je u prethodnoj godini u sistemu nacionalne platne kartice DinaCard zabeleženo 20 odsto više transakcija na prodajnim mestima i 66 odsto više u internet trgovini u odnosu na 2021. godinu. Kako je navedeno… »
NBS: Promet ostvaren Dina karticom porastao za 32 odsto
Biznis.rs 07.03.2023
Rast broja transakcija preko DinaCard sistema u 2022. godini. U prethodnoj godini u DinaCard sistemu je nastavljen rast broja transakcija i zabeleženo je povećanje za 20 odsto u broju realizovanih transakcija na fizičkim prodajnim mestima i za oko 66… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza: Topao dan, lokalni pljuskovi i najava ekstremnih vrućina
Naslovi.ai pre 49 minutajoš 28 povezanih
JUTA: Sutra obustava na prelazima Severna Makedonija-Grčka od 5 do 9 sati, propuštanje vozila na 10 minuta
RTV pre 43 minutajoš 13 povezanih
(Foto) Španija i Francuska u borbi sa razornim požarima: Vatra preti i Bordou, desetine hiljada hektara uništeno
Newsmax Balkans pre 3 satajoš 27 povezanih





