Povezane vesti
MK grupa ulaže 1,6 milijardi evra u naredne tri godine
Biznis.rs 07.03.2023
investicije u obnovljive izvore energije, turizam i sektor nekretnina, i agrar. Generalni direktor MK grupe Mihailo Janković je najavio da ta kompanija u ovoj godini u kojoj obeležava 40 godina poslovanja planira da uloži 400 miliona evra. „Investicije… »
MK grupa ulaže 1,6 milijardi evra u naredne tri godine
Beta 07.03.2023
Generalni direktor MK grupe Mihailo Janković je najavio da ta kompanija u ovoj godini u kojoj obeležava 40 godina poslovanja planira da uloži 400 miliona evra. "Investicije će biti u obnovljive izvore energije, turizam i sektor nekretnina, i agrar"… »
Vesti dana »

Tramp kaže da postoji "dobra šansa" da će se sastati sa Putinom: Jasan komentar oko Vitkofove posete Moskvi
Telegraf pre 11 minutajoš 10 povezanih

„Ukoliko mi se nešto dogodi – odgovorni krivac je Milorad Dodik“: Potpredsedniku Republike Srpske oduzeto vozilo, stan i pravo na savetnika
Danas pre 9 satijoš 2 povezane

Zapetljavanje Gordijevog čvora: Osmani povukla zahtev Ustavnom sudu produbljujući političku krizu na Kosovu
Insajder pre 11 minutajoš 1 povezana