Povezane vesti
Đilas: Srbija mora biti ekonomski jača i politički uticajnija da bi štitila srpski narod na Kosovu
Beta 07.03.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas rekao je danas da je Srbiji potrebna jača ekonomija i politički uticaj kako bi mogla da štiti srpski narod na Kosovu i Metohiji, ocenjujući da to nije moguće ako je u konfrontaciji sa Evropom i… »
Đilas: Srbija mora biti ekonomski jača i politički uticajnija da bi štitila srpski narod na Kosovu
Radio sto plus 07.03.2023
“SSP ni na koji način nije učestvovao u pregovorima, naši dobronamerni predlozi nisu prihvaćeni i svu odgovornost za loš tekst Sporazuma (o putu ka normalizaciji između Kosova i Srbije) snosi vlast. Sa druge strane, svakom ko je dobronameran je… »
Đilas: Srbija mora biti ekonomski jača i politički uticajnija da bi štitila srpski narod na Kosovu
Nova 07.03.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas gostujući u emisiji "Među nama" rekao je da je Srbiji potrebna jača ekonomija i politički uticaj kako bi mogla da štiti srpski narod na Kosovu i Metohiji, ocenjujući da to nije moguće ako je u… »
Vesti dana »

(BLOG) Studenti biciklisti stigli u Karlsrue: U Kragujevcu održan performans
N1 Info pre 11 minutajoš 11 povezanih

Studenti biciklisti stigli u Karlsrue, pešaci ka Kraljevu, blokade i tišina u više gradova Srbije
RTS pre 12 minutajoš 11 povezanih

Ukrajina pozvala visoke zvaničnike EU u posetu na Dan pobede, u vreme parade u Moskvi
RTV pre 5 satijoš 36 povezanih