Povezane vesti

Protest vaspitača: Mi nećemo život na rate

Protest vaspitača: Mi nećemo život na rate

Vreme 08.03.2023
Vaspitači Oko 2000 vaspitača danas je protestovalo u Beogradu. Solidarna pomoć koja im je obećana pre godinu dana, još uvek kasni. Imaju platu manju od beogradskog proseka. Primanje solidarne pomoći znači da su vaspitači socijalni slučajevi, a i… »
Protest vaspitača u Beogradu: Solidarna pomoć znači da smo socijalni slučajevi

Protest vaspitača u Beogradu: Solidarna pomoć znači da smo socijalni slučajevi

Novi magazin 08.03.2023
Primanje solidarne pomoći znači da su vaspitači socijalni slučajevi, a i ta pomoć kasni godinu dana, plate su na istorijskom minimumu, gradska vlast ostaje nema na svaki zahtev da omogući neophodne uslove za rad, poručili su na protestu u Beogradu… »
Protest vaspitača u Beogradu: Solidarna pomoć je socijalna pomoć, mi smo socijalni slučajevi

Protest vaspitača u Beogradu: Solidarna pomoć je socijalna pomoć, mi smo socijalni slučajevi

Radio 021 08.03.2023
Primanje solidarne pomoći znači da su vaspitači socijalni slučajevi, a i ta pomoć kasni godinu dana, poručili su vaspitači na protestu u Beogradu. Iz Samostalnog sindikata radnika predškolskog obrazovanja i vaspitanja su poručili i da su plate na… »
Vaspitači: Mi smo socijalni slučajevi

Vaspitači: Mi smo socijalni slučajevi

Insajder 08.03.2023
Primanje solidarne pomići znači da su vaspitači socijalni slučajevi, a i ta pomoć kasni godinu dana, plate su na istorijskom minimumu, gradska vlast ostaje nema na svaki zahtev da omogući neophodne uslove za rad, poručili su danas na protestu u… »
Protest vaspitača u Beogradu: „Solidarna pomoć znači da smo socijalni slučajevi“

Protest vaspitača u Beogradu: „Solidarna pomoć znači da smo socijalni slučajevi“

N1 Info 08.03.2023
Primanje solidarne pomoći znači da su vaspitači socijalni slučajevi, a i ta pomoć kasni godinu dana, plate su na istorijskom minimumu, gradska vlast ostaje nema na svaki zahtev da omogući neophodne uslove za rad, poručili su na protestu u Beogradu… »
„Nećemo život na rate, hoćemo život od plate“: Protest zaposlenih u beogradskim vrtićima (FOTO)

„Nećemo život na rate, hoćemo život od plate“: Protest zaposlenih u beogradskim vrtićima (FOTO)

Danas 08.03.2023
– Ne može se socijalni mir u Beogradu kupovati preko leđa zaposlenih u predškolskim ustanovama. Ljudi ulaze u sindikate da bi kupili na rate. Mi nećemo život na rate, hoćemo život od plate – poručila je Vesna Janjić, predsednica beogradskog… »
Zašto će zaposleni u beogradskim vrtićima danas protestovati ispred Skupštine grada?

Zašto će zaposleni u beogradskim vrtićima danas protestovati ispred Skupštine grada?

Danas 08.03.2023
Članovi beogradskog odbora Samostalnog sindikata radnika predškolskog obrazovanja i vaspitanja danas će održati protest ispred Skupštine grada Beograda, sa početkom u 14 i 30 časova. Protest se održava pod sloganom „Obećanja pljušte…i šta… »
Vaspitačice ljute na Šapića: Protest zaposlenih u beogradskim vrtićima u Beogradu

Vaspitačice ljute na Šapića: Protest zaposlenih u beogradskim vrtićima u Beogradu

Nova 08.03.2023
"Obećanja pljušte i šta sad", slogan je za današnji najavljeni protest zaposlenih u beogradskim predškolskim ustanovama. Okupljanje će biti na Trgu Nikole Pašića u 14 časova. Reporterka jutarnjeg programa „Probudi se“ pokušala je da sazna… »

Vesti dana »