Povezane vesti

Kralj: Neprijatno sam iznenađen Piksijevim spiskom, ali želim sreću selektoru

Kralj: Neprijatno sam iznenađen Piksijevim spiskom, ali želim sreću selektoru

Politika 08.03.2023
Sportski direktor fudbalskog kluba Partizan Ivica Kralj izjavio je danas da je nezadovoljan zato što na širem spisku Dragana Stojkovića Piksija nema nijednog igrača „crno-belih”, ali je dodao da selektoru Srbije želi uspeh u kvalifikacijama za… »
Kralj: Neprijatno sam iznenađen Piksijevim spiskom

Kralj: Neprijatno sam iznenađen Piksijevim spiskom

Vesti online 08.03.2023
Sportski direktor fudbalskog kluba Partizan Ivica Kralj izjavio je da je nezadovoljan zato što na širem spisku Dragana Stojkovića Piksija nema nijednog igrača “crno-belih”, ali je dodao da selektoru Srbije želi uspeh u kvalifikacijama za Evropsko… »
Kralj: Neprijatno sam iznenađen Piksijevim spiskom

Kralj: Neprijatno sam iznenađen Piksijevim spiskom

N1 Info 08.03.2023
Sportski direktor fudbalskog kluba Partizan Ivica Kralj izjavio je da je nezadovoljan zato što na širem spisku Dragana Stojkovića Piksija nema nijednog igrača "crno-belih", ali je dodao da selektoru Srbije želi uspeh u kvalifikacijama za Evropsko… »
„Ko razume, shvatiće“: Sportski direktor Partizana razočaran Piksijevim izborom reprezentativaca

„Ko razume, shvatiće“: Sportski direktor Partizana razočaran Piksijevim izborom reprezentativaca

Danas 08.03.2023
Ivica Kralj prokomentarisao „zaobilaženje“ fudbaera kluba iz Hmske. Sportski direktor Partizana nije zatečen, ali je razočaran poslednjim selektorskim izborom Dragana Stojkovića Piksija. Jer među 36 imena nema nijednog igrača crno-belih, iako su… »
Kralj: Neprijatno sam iznenađen Piksijevim spiskom

Kralj: Neprijatno sam iznenađen Piksijevim spiskom

Sport klub 08.03.2023
Podeli : Sportski direktor fudbalskog kluba Partizan Ivica Kralj izjavio je da je nezadovoljan zato što na širem spisku Dragana Stojkovića Piksija nema nijednog igrača "crno-belih", ali je dodao da selektoru Srbije želi uspeh u kvalifikacijama za… »
U Partizanu ljuti na piksija: Gde su Baždar, Marković i Urošević?

U Partizanu ljuti na piksija: Gde su Baždar, Marković i Urošević?

Večernje novosti 08.03.2023
Šestorica predstavnika Superlige Srbije na spisku selektora Dragana Stojkovića za početak kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Foto: Tanjug Ruku na srce, pitanje je da li će uspeti da upadnu sa šireg na kraći spisak. Pokušaće: Strahinja Eraković… »
Brđani piksijev spisak dočekali sa osmehom na licu: Selektor ponovo računa na bisera Čukaričkog! (foto)

Brđani piksijev spisak dočekali sa osmehom na licu: Selektor ponovo računa na bisera Čukaričkog! (foto)

Hot sport 08.03.2023
‘Poziv u reprezentaciju je velika čast i obaveza!’ Na širem spisku selektora Srbije Dragana Stojkovića uoči početka kvalifikacija za Evropsko prvenstvo našlo se 36 igrača, među njima i jedan iz Čukaričkog, Vladimir Lučić. Ofanzivni vezista… »
Kralj: Neprijatno sam iznenađen Piksijevim spiskom, ali želim sreću selektoru

Kralj: Neprijatno sam iznenađen Piksijevim spiskom, ali želim sreću selektoru

Dnevnik 08.03.2023
BEOGRAD: Sportski direktor fudbalskog kluba Partizan Ivica Kralj izjavio je danas da je nezadovoljan zato što na širem spisku Dragana Stojkovića Piksija nema nijednog igrača "crno-belih", ali je dodao da selektoru Srbije želi uspeh u kvalifikacijama… »
Ivica Kralj razočaran piksijevom odlukom: ‘Neprijatno sam iznenađen! Ko razume, shvatiće!’

Ivica Kralj razočaran piksijevom odlukom: ‘Neprijatno sam iznenađen! Ko razume, shvatiće!’

Hot sport 08.03.2023
Funkcioner crno-belih nije očekivao ovakav ishod! Bliži se početak kvalifikacija za Evropsko prvenstvo i prve utakmice koje „A” tim Srbije igra 24. marta protiv Litvanije u Beogradu, odnosno tri dana kasnije protiv Crne Gore u Podgorici. Selektor… »
Kralj o Stojkovićevom spisku i izostanku igrača Partizana: Ni neki drugi nisu išli u SAD, pa su tu!

Kralj o Stojkovićevom spisku i izostanku igrača Partizana: Ni neki drugi nisu išli u SAD, pa su tu!

Sportski žurnal 08.03.2023
Sportski direktor Ivica Kralj neprijatno iznenađen što na selektorovom spisku sa 36 fudbalera nema nijednog iz Partizana. Na crno-beloj strani Topčiderskog brda, ugledavši prošireni spisak selektora reprezentacije Srbije Dragana Stojkovića za… »
Partizan iznenađen piksijevim spiskom! Kralj se oglasio: Zašto nema nekog od njih trojice?

Partizan iznenađen piksijevim spiskom! Kralj se oglasio: Zašto nema nekog od njih trojice?

Mondo 08.03.2023
Ivica Kralj oglasio se posle objavljivanja spiska selektora Dragana Stojkovića na kom nema nijednog igrača Partizana. Ivica Kralj oglasio se posle objavljivanja spiska selektora Dragana Stojkovića na kom nema nijednog igrača Partizana. Srbija… »
Iz Partizana o Piksijevom spisku: "Nismo iznenađeni, ko razume shvatiće..."

Iz Partizana o Piksijevom spisku: "Nismo iznenađeni, ko razume shvatiće..."

Sportske.net 08.03.2023
Selektor Srbije Dragan Stojković juče je saopštio spisak igrača za početak kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj 2024. godine. Na spisku od 36 fudbalera našlo se i šest iz Super lige Srbije, ali nijedan iz Partizana što nije naišlo na… »

Vesti dana »